So relentless.

Een felle lipstick, neutrale ooglook en een highlight van hier tot Texas, want waar doet de aanstormende lente ons nog meer aan denken? Oh ja, het roze van suikerspinnen, de trommelende carnavalsgroepen, en de vogeltjes die onze tuinen terug bestormen. Aangezien we deze laatste moeilijker kunnen verwerken in een make-up look, heb ik het toch maar bij de lipstick en de highlighter gehouden. Kijk je even mee?

Gezicht:

Bourjous Healthy Mix Foundation - 52 Vanilla
Bourjous All Matt poeder
The Balm Betty Lou-Manizer Bronzer
The Balm Mary Lou-Manizer highlighter
Ogen:


By Terry Ombre Black Star - Misty Rock
Catrice Glam & Doll Curl & Volume mascara
Wenkbrauwen: L'Oréal Pomade wenkbrauwgel - Brunette


Lippen:


MAC Retro Matte lipstick - Relentlessly Red

Zonder welk make-up product wil jij absoluut niét de lente ingaan?Share:

0 reacties