Vegan, Low-Calorie Chocolademelk.

De koude dagen zijn nu écht aangebroken en de koukleum in mij tracht naar warme chocolademelk. Het enige nadeel: de calorieën. Geloof me vrij, wanneer we allemaal samen thuis zijn, op zondagnamiddag, durf ik het gerust aan "the real stuff" te drinken, maar wanneer ik tussendoor ook wel zin heb in een warme chocolademelk, is dit mijn redding. Kijk je even mee?

De Ingrediënten:  • 200 ml Alpro cashew milk
  • Iets meer dan een theelepel cacao poeder
  • Iets meer dan een theelepel sucralose, of een andere suikervervanger naar keuze (naar smaak)
  • Optioneel: 10 gram vegan donkere chocolade 


Hoe ga je te werk:


  • Warm de melk op op een medium-zacht vuurtje, maar laat ze zeker niet koken
  • Voeg de cacao poeder en suiker bij de melk en blijf nog even roeren
  • Doe de donkere chocolade erbij mocht je die gebruiken en laat het volledig smelten tot je geen stukjes meer ziet. 
  • Drinken die handel!


Macro's per chocolademelk: 69 calorieën, 3 gram vet, 4 gram koolhydraten (waarvan 2 gram vezels) en 5 gram proteïne. Yaaas!
Natuurlijk kan je hier nog gelijk welke toppings bij gebruiken: whipped cream (al is dan niet vegan), cacao nibs, een oat cookie, noem maar op! Dit zou ook heerlijk zijn bij een lekker ontbijt op zondagmorgen, of... enig moment van de week!

Tags:

Share:

0 reacties