The One Brand Love - Forever 21.

99% of the time, you can spot me in an all-black outfit, preferably with a scarf on and walking around in my most comfortable chelsea boots. If you like this style, then I have a feeling you might like this post. Let's see what Forever 21 has to offer!


99% van de tijd zie je mij rondlopen in een outfit die voornamelijk uit zwarte kledingstukken bestaat, waarschijnlijk nog met een sjaal erbij en aan mijn voeten de meest comfortabele chelsea boots in human history. Ook een fan van deze stijl? Dan denk ik dat deze post wel iets voor jou kan zijn. Laat ons eens kijken wat Forever 21 ons te bieden heeft!
  • 1. The Super Long Cardigan. What I love about this piece, is that you can combine this with practically everything in your closet. It would look beautiful paired with a long white blouse, or even a checked shirt!                                                                                                                       Wat ik heerlijk vind aan dit kledingstuk, is dat er eindeloos veel mogelijkheden zijn om het te combineren. Het zou er prachtig uitzien gecombineerd met een lange witte bloes, maar zelfs een geruit shirt zou niet misstaan. (Source)
  • 2. The Long Black Tee. If there is one piece you can never have enough of, it's a black T. I wear these shirts like almost every single day since they are super comfy and,...they cover your  bottom, so you can wear those super comfy leggings you still have lying around!                       Als er één kledingstuk heb waarvan je er nooit genoeg kan hebben, dan zijn het toch wel zwarte shirts. Deze heeft nu een iets ander modelletje, waardoor het er net ietsje minder gewoontjes uitziet. Nog een voordeel, het is een langer model, zodat je het zelfs nog kan combineren met die super comfortabele legging die je in je kast hebt liggen! (Source)
  • 3. The Long Grey Shirt. This basically falls under the same theory as the black shirt, but I actually really like the combination of this simple shirt with a black or grey pencil skirt. Because of the loose fit on top, and the slightly more fitted look on the bottom, it looks interesting without being to complicated!                                                                                       Dit kledingstuk valt een beetje onder dezelfde theorie als het zwarte shirt, maar ik vind grijze shirts dan weer ideaal om in een pencil skirt te steken. Vraag mij niet waarom, maar ik doe dat praktisch alleen met grijze shirts. Ze doen de kleur van mijn ogen beter uitkomen, dat is zo ongeveer de reden. Waarom met een pencil skirt? Zo verkrijg je de combinatie van een lossere look bovenaan en een strakkere look onderaan en dat vind ik wel leuk staan! (Source)
  • 4. The Pen Stripe. I'm sure I'm not the only one who loves a good, striped shirt. For some weird reason though, I'm very picky when it comes to the stripe itself. I love this shirt, because the stripes are very narrow, which makes it a bit more flattering in my opinion.                                 Ik ben zeker niet de enige die houd van een mooi shirt met streepjes. Toch ben ik vrij kieskeurig als het aankomt op de look van het streepje zelf. Ik vind dit shirt erg mooi, omdat de streep vrij smal is, wat voor mijn figuur toch een stuk meer flatteus is.  (Source)
  • 5. The Oh So Classic Black Pants. These pants have become a real statement over the last few months and I've practically spotted them on every single webshop I've been on. It's just looks very classy, without it being uncomfortable to wear or difficult to combine. You can wear this with a roll neck top, or with your fanciest blouse.                                                                                Dit soort broeken zie je de laatste tijd heel erg veel, in de winkels én in de webshops. Ze zijn heel tijdloos en zien er erg classy uit, zonder dat ze oncomfortabel zijn of moeilijk te combineren. Je kan deze dragen met een simpele top met een kraagje, of je kan je mooiste bloes bovenhalen. (Source)What's your favorite item out of these five? 

Share:

1 reacties