Nieuwe Essence Longlasting Lipliners.

Ik heb een heel leger lipsticks en liquid lipsticks, lipgloss is niet zo mijn ding, en mijn voorraadje lipliners mocht wel aangevuld worden vond ik zelf (#priorities). Toen ik een Kruidvat-filiaal binnenstapte, merkte ik dat ze (eindelijk) de nieuwe Essence Longlasting Lipliners uitgestald hadden en naar goede (of misschien iets minder goede) gewoonte, besloot ik om alle kleurtjes die ze hadden mee te nemen, wat in totaal neerkwam op 8 kleurtjes. Kijk je even mee?

essence longlasting lipliners review swatches


Deze lipliners zijn cremestick liners, wat wil zeggen dat het geen potloodjes zijn die je moet scherpen, maar dat ze gewoon naar boven kan draaien wanneer je meer product nodig hebt. Dit soort lipliners zijn meestal ook iets zachter en brengen iets vloeiender aan dan een gewoon potloodje, én dat was gelukkig ook met deze het geval. 


Laat ons even kijken naar de kleurtjes!Essence Longlasting Lipliner in 08 Girl Next Door.


Girl Next Door is een hele nude kleur met een subtiele bruine ondertoon, net ietsjes bruiner dan mijn eigen lipkleur.
essence longlasting lipliners review swatches

Essence Longlasting Lipliner in 05 Lovely Frappuccino.


Wat is dit een prachtige kleur! Het is terug een bruin-nude kleur, maar aan de donkerdere kant en met een duidelijke warme ondertoon, één van mijn favorieten!essence longlasting lipliners review swatches

Essence Longlasting Lipliner in 06 A Girl's Dream.


Over een mooie bessenkleur met een neutrale tint gesproken!essence longlasting lipliners review swatches


Essence Longlasting Lipliner in 02 Sweetheart.


De lichte, snoeproze kleur met een felle ondertoon doet je inderdaad denken aan een zacht wijngommetje!essence longlasting lipliners review swatches

Essence Longlasting Lipliner in 03 Yummy Berry.


Heeft er iemand nog een berry kleurtje voor deze herfst? Dan is dit de perfecte kleur om mee te nemen in je handtas, draagtas, reistas,...  overal!essence longlasting lipliners review swatches

Essence Longlasting Lipliner in 01 Ready For Red.


Een prachtige, klassieke rode kleur, met een subtiele warme ondertoon.


essence longlasting lipliners review swatches


Essence Longlasting Lipliner in 10 Berry On My Mind.


Voor de liefhebbers van berry lipkeurtjes die het graag iets gedurfder hebben.


essence longlasting lipliners review swatches

Essence Longlasting Lipliner in 11 Be A Game-Changer.


Voor als je het écht vampy wilt: een donkerpaarse kleur met een flinke bruine ondertoon!essence longlasting lipliners review swatches

Deze lipliners brengen zo makkelijk aan dat het bijna een koud kunstje is om een perfecte mond te tekenen. Ze gaan tevens niet in de lijntjes zitten en kunnen prima op zich gedragen worden of met een andere lipstick/gloss eroverheen! Mijn favorieten zijn 02 Lovely Frappuchino, 10 Berry On My Mind en 11 Be A Game-Changer. Welke kleurtjes dragen jouw voorkeur? 


Share:

1 reacties

  1. Ik vind die lipliners van Essence sowieso super fijn! Snel nieuwe kleurtjes halen :D

    BeantwoordenVerwijderen