Recept : Pasta met geitenkaassaus!

Vandaag heb ik weer eens een lekker gerechtje : pasta met geitenkaassaus. Ik hou van pasta en groenten en geitenkaas : perfect dus! Ben jij ook zo'n pastalover? Lees dan snel verder!
Wat hebben we nodig (4 personen)

 • 2 courgetten (afhankelijk hoe groot ze zijn)
 • 4 geitenkaasjes met spek rond
 • 1 doosje spekjes naturel
 • 1 ui
 • 1 à 2 teentjes look
 • Peterselie
 • Zalmreepjes
 • 2 tomaten
 • 1 kippen- bouillionblokje
 • 1 flesje room van 200 ml
 • spirelli- pasta (ong. 300 à 400 gram : check even in je pot hoeveel erin zit, zo kan je het aanpassen naar wat je liever hebt)

Hoe gaan we te werk?

 1. Stoof de look en de ui aan tot ze glazig zijn, ze mogen zeker niet bruinen. Wanneer ze glazig zijn, doe er de spekjes bij. ( Het spek dat rond de kaasjes zit doe je er af, snij je in stukjes en bak je samen met de spekjes uit het doosje).
 2. Vervolgens mogen de courgettes erbij. Deze snij je het beste in brunoise (kleine blokjes) , zo garen ze het gelijkmatigst en het snelst. Laat 5 minuutjes stoven en roer regelmatig eens stevig. (Courgettes bevatten veel vocht waardoor ze makkelijk aan de bodem blijven plakken.) Daarna mag de room erbij en de geitenkaas. Die mag je volledig laten, ze smelten toch weg. Ondertussen mag je bouillonblokje erbij en mag je eens flink kruiden met peper en zout.
 3. Laat alles een 15-tal minuten pruttelen en zet je pot met pasta op een hoog vuur. Hier doe je zout en olijfolie in ( zo blijft de pasta niet plakken), doe dit op voorhand, dan kan er rond deze periode je pasta in en is alles gelijk klaar.
 4. Afwerken doe je met wat tomatenblokjes, weer in brunoise. Deze gaan er maar op het laatste in omdat ze anders te papperig worden. Doe nog wat peterselie in de kom. Wanneer alles opgeschept is , doe je er nog een paar reepjes zalm overheen, dit is optioneel. Je kan trouwens dingen vervangen als je iets niet lekker vind.

En... smullen maar!
Tot de volgende! xx Fien

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Volg me op Twitter : @Fientje__
Youtube kanaal : Fieneken1994
Laat gerust een reactie achter, die vind ik altijd fijn om te lezen!

Share:

1 reacties