Review : ELF Mineral Lip Tint : Blush

Vandaag heb ik weer een leuk ELF product om aan jullie te tonen, namelijk de Mineral Liptint in de kleur Blush.

ELF?
Als je niet weet wat ELF precies is (want in België is het nog niet zo bekend), volgt hier eerst wat uitleg. ELF staat voor Eyes Lips Face. Dit merk heeft 3 lijnen make-up : studio lijn, minerale lijn en de essential lijn. De ene is wat goedkoper , de studio lijn is de duurste, maar heeft dan ook de mooiste verpakking en een goede kwaliteit. ELF is een super betaalbaar merk, met een ruim aanbod en best wel goede producten. Je kan online bestellen via eyeslipsface.be of eyeslipsface.nl



Mineral Liptint

De mineral liptint is dus onderdeel van de minerale lijn en is te koop voor €4,00. Dit wordt beschreven als een hydraterende lippenbalsem, maar vanuit ervaring is hij veel gepigmenteerder dan een gewone lippenbalsem.
Hij blijft ook heel goed zitten. "Blush" is een mooie, lichtroze kleur.Hij heeft een ietwat apart smaakje, maar het is totaal niet storend.  Wat een bonus is aan dit product, is de SPF van 8, zo zijn je lippen toch ook wat beschermd tegen de hevige zonnestralen.
Ook de verpakking vind ik echt een meevaller : een mooie strakke tube, met aan de scheiding de kleur van het product.

Ik zou dit product zeker aanraden, zeker gezien de verhouding prijs- kwaliteit.

Tot de volgende!
xx Fien
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Volg me op Twitter : @Fientje__
Youtube kanaal : Fieneken1994
Laat gerust een reactie achter, die vind ik altijd fijn om te lezen.

Share:

0 reacties