Ear Cuff.

Met al hun pracht en praal zijn ze de laatste tijd te bewonderen op de runway, red carpet en bij de gewone liefhebber: de ear cuffs. Ik had er eigenlijk nooit gevonden waar ik helemaal weg van was tot mijn all-time favoriete winkel, onze H&M, kwam aanzetten met dit prachtige exemplaar. Kijk je even mee?

fashion trend ear cuff

H&M heeft toch duidelijk door dat ze met elke trend moeten meegaan, maar steeds aan een matig prijsje! Zo kan je de laatste trends ongestoord uitproberen zonder er een fortuin aan uit te geven. Deze ear cuff kwam met een tweede exemplaar, in een gouden kleur. Hij heeft prachtige details en bestaat bijna uit kleine bloemetjes en blaadjes.

fashion trend ear cuff

fashion trend ear cuffDit is écht een statement accessoire, maar zeker eentje dat je zowel subtiel kan dragen, wanneer je je haren los draagt en het dus een beetje verborgen blijft, als volledig kan laten spreken, door je haar op te steken bijvoorbeeld. Ik ben er weg van!Wat vind jij van deze trend?

Share:

1 reacties