NOTD + review : Hema Chameleon Nailpolish "Chameleon Cobalt!

Vandaag is het weer eens tijd voor een NOTD. Ik geniet er de laatste tijd weer van om mijn nagels in een nieuw, winters kleurtje te steken. Hema schoort de laatste tijd bij mij met hun lakjes. Nu hebben ze ook de Chameleon lijn. Dit zijn eigenlijk lakjes die wat van kleur of uitzicht veranderen , afhankelijk hoe en waar ze het licht raken. Benieuwd wat ik van dit lakje vind? Lees dan snel even verder!


"Chameleon Cobalt" is een supermooie donkerblauwe kleur met zilveren shimmers in. Zoals je op de foto kan zien is het heel erg te zien waar het licht valt. Soms ziet het er een vlakke, gewone blauwe kleur uit, en op andere momenten is  het een heel mooi sparkly nagellakje. 

Het kwastje is bij dit lakje ietwat dun, maar na een tijdje wordt je het ook wel gewoon. Ook al behoort deze wat tot de metallic lakjes, hij brengt zeer egaal aan. Je krijgt niet zo een lelijk streperig effect, en dat kan ik toch heel op prijs stellen!
Deze lak dekt volledig in 2 laagjes en is zeer geschikt voor dit najaar!

Bedankt voor het lezen en tot de volgende!
xx Fien
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Waar kan je me nog vinden?
Twitter Share:

4 reacties