Red lips, red nails!

Het is herfst en stilletjes aan rollen we de koude winter in. Voor mij betekent dat zoveel als bordeaux nagellak en rode lipstick. Van elke categorie heb ik er enkele uitgezocht om aan jullie te laten zien vandaag. Benieuwd? Lees dan snel even verder!


Als eerste behandelen we de nagellakjes. Ik heb er zowel budgetlakjes als iets duurdere tussen geplaatst, voor elk wat wils dus! Er zijn enkele basic rode kleurtjes, maar naar het einde van de swatches toe zien we meer donkerrode - bordeaux kleurtjes.
Van links naar rechts : Rimmel "Rock 'n Roll" , Essence "Me and my lover", L'Oréal "Scarlet Vamp", Essie "Wrapped in rubies", Hema Longlasting nagellak in de diepe bordeaux kleur.


Ook enkele rode lipsticks kunnen niet ontbreken. De ene al wat draagbaarder voor overdag dan de andere. Van links naar rechts : Bourjois "Red Sunrise" , MAC "Cockney", Bourjois "Rouge Jet Set", Essence "On the catwalk" (personal favorite!).


En wat is jouw favoriete nagellak/ lipstick voor dit seizoen?

Bedankt voor het lezen en tot de volgende!
xx Fien
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Waar kan je me nog vinden?
Twitter : http://twitter.com/Fientje__
Youtube kanaal : http://youtube.com/user/Fieneken1994

Share:

1 reacties