Catrice Metallure: Luminizing Bronzer.

We zijn bij de laatste review aangekomen betreffende de Catrice LE Metallure collectie. Als laatste laat ik jullie kennismaken met de Luminizing Bronzer, een product dat er wat heftig uitziet in de verpakking, maar waar ik uiteindelijk toch heel enthousiast over blijk te zijn. Benieuwd? Lees dan snel even verder!

catrice metallure luminizing bronzer review swatches full face
Deze Luminizing Bronzer in Shimmer Shade is het enige make-upproduct voor het gezicht in deze collectie. Ik snap ook wel waarom. Deze collectie bevat hele mooie lipsticks die een mooie bronzer nodig hebben , en dan komt deze als geroepen.  


catrice metallure luminizing bronzer review swatches full face

catrice metallure luminizing bronzer review swatches full face

catrice metallure luminizing bronzer review swatches full face

Zoals je kan zien op de foto's, bevat deze bronzer heel wat shimmers. Hij ziet er het mooiste uit wanneer je hem gebruikt als een blush. Hij werkt dan een beetje als een highlighter - blush - bronzer in 1! 

Deze bronzer is heel mooi gepigmenteerd en complementeert heel wat huidskleuren. Alleen voor de extreem lichte huidjes zou ik hem niet aanraden want dan zou hij er wat oranje kunnen uitzien. Laten we even kijken naar de swatches!

Swatches


catrice metallure luminizing bronzer review swatches full face

catrice metallure luminizing bronzer review swatches full face

catrice metallure luminizing bronzer review swatches full face

catrice metallure luminizing bronzer review swatches full face

catrice metallure luminizing bronzer review swatches full face

Op mijn ogen draag ik de oogschaduw Metallicious uit deze collectie en de mascara topper en liner in Dazzling Dark. Op mijn lippen draag ik de Alluring Red lipstick uit deze collectie.

Referentie: ik ben een NW20 in MAC kleuren. Eigenlijk vrij licht dus, en toch heeft deze bronzer een natuurlijk effect. Het is het enige product dat ik heb gebruikt op mijn gezicht (buiten BB cream,...) en eigenlijk heb je toch een volledige look. Ik ben hier helemaal weg van!

Prijs en verkrijgbaarheid.

Deze Luminizing Bronzer behoort tot de Catrice LE Metallure collectie. Hij is verkrijgbaar in België bij Kruidvat en in Nederland bij Kruidvat en Trekpleister, dit nog tijdens de maanden augustus en september. Deze bronzer kost €4,99.

Wat vind jij van deze bronzer?


Share:

5 reacties