L'Oréal Infallible nagellak.

Ik steek het niet onder stoelen of banken dat ik een grote fan ben van de L'Oréal nagellakjes. De Color Riche le Vernis lijn heeft mijn hart gestolen en is talrijk aanwezig in mijn collectie. Recent ging L'Oréal nog een stapje verder: ze brachten de Infallible nagellakjes uit, een collectie die dezelfde naam draagt als 1 van hun foundations. Benieuwd of deze lakjes even goed in de smaak vallen? Lees dan snel even verder!

l'oréal infallible nail, l'oréal infallible nail review swatches forever burgundy timeless taupe
Deze lakken worden aangebracht in 2 stappen. Eerst breng je de gewone kleur aan, daarna de top coat. Elke top coat is speciaal gemaakt per kleurtje, ze maken de kleur nog intenser en geven de lak een perfecte glans! Op zich vind ik het wel een leuk concept dat je hier de 2 stappen aangeboden krijgt, het is handig en het geeft het product toch een extraatje. 


l'oréal infallible nail, l'oréal infallible nail review swatches forever burgundy timeless taupe

Ik koos voor de kleurtjes Timeless Taupe en Forever Burgundy. Zoals je op onderstaande foto kan zien krijg je aparte potjes. Dat lakt ook een stuk makkelijker dan dat het lakje zou vastzitten in de lange huls. Knap! Ik heb het gevoel dat de formule van de lakjes heel erg lijkt op de Color Riche le Vernis lakjes, en dat is zeker geen nadeel! Ook het kwastje heeft een aangename breedte en lakt makkelijk.

l'oréal infallible nail, l'oréal infallible nail review swatches forever burgundy timeless taupe

l'oréal infallible nail, l'oréal infallible nail review swatches forever burgundy timeless taupe

Swatches

l'oréal infallible nail, l'oréal infallible nail review swatches forever burgundy timeless taupe

Boven: Timeless taupe 1 laagje
Onder: Timeless Taupe 2 laagjes

l'oréal infallible nail, l'oréal infallible nail review swatches forever burgundy timeless taupe

l'oréal infallible nail, l'oréal infallible nail review swatches forever burgundy timeless taupe

Boven: Forever Burgundy 1 laagje
Onder: Forever Burgundy 2 laagjes

l'oréal infallible nail, l'oréal infallible nail review swatches forever burgundy timeless taupe

Op zoek naar de best dekkende lakjes ooit? Hier heb je ze! In 1 laagje dekten deze lakjes volledig, maar aangezien ik uit gewoonte altijd 2 laagjes aanbreng, deed ik dat hier ook. De glans, tja, daar kan je bij sommige andere merken en lakjes alleen maar van dromen. Goedgekeurd!

De kleurtjes zijn anderzijds niet helemaal uniek, maar wanneer je naar de kwaliteit krijgt vind ik dat geen probleem! Een gewoon lakje begint na 1 dag al te chippen, deze houdt het toch ruim 3 dagen uit bij mij!

Prijs en verkrijgbaarheid.

Deze L'Oréal Infallible lakjes zijn verkrijgbaar bij de drogisterij en geselecteerde parfumerieën. Ze kosten €10,99 per stuk. Prijzig? Bedenkt dan even dat je een prachtige kwaliteit in de plaats krijgt en telkens een top coat erbij. Ik betaal het graag! Kijk trouwens uit naar aanbiedingen, want op deze lakjes krijg je nu op enkele plaatsen mooie kortingen!

Wat zijn jouw favoriete lakjes?

Share:

3 reacties

  1. wauw die bordeaux kleur is echt héel mooi !

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Je hebt me echt enthousiast gemaakt met dit artikel, ik wil ze ook heel graag proberen!

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Wat een mooie lakjes die bordeaxrode kleur is prachtig!

    BeantwoordenVerwijderen