The Body Shop Wild Argan Oil Shower Gel + Rough Scrub!

Onlangs stond er voor jullie al een review klaar over de Miracle Solid Oil en de Bubbling Bath uit de The Body Shop Wild Argan Oil lijn. Ik was over deze producten al enorm enthousiast. Vandaag zijn de andere 2 producten die ik meenam aan de beurt: de Shower Gel en de Rough Scrub! Lezen jullie even mee?

the body shop wild argan oil lijn review


the body shop wild argan oil lijn review

Laat ons even beginnen met de Shower Gel. 

Ingrediënten:

"Aqua/Water (Solvent), Sodium Laureth Sulfate (Surfactant), Cocamidopropyl Betaine (Surfactant), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil (Emulsifier), Glycerin (Humectant), Sodium Chloride (Viscosity Modifier), Parfum/Fragrance (Fragrance), PEG-120 Methyl Glucose Dioleate (Viscosity Modifier), Argania Spinosa Kernel Oil (Skin-Conditioning Agent-Emollient), Polyglyceryl-2 Caprate (Skin-Conditioning Agent), Mel/Honey (Natural Additive), Sodium Benzoate (Preservative), Citric Acid (pH Adjuster), Disodium EDTA (Chelating Agent), Coumarin (Fragrance Ingredient), Polysorbate 20 (Emulsifier), Denatonium Benzoate (Denaturant), CI 15985/Yellow 6 (Colorant), CI 14700/Red 4 (Colorant), CI 42090/Blue 1 (Colorant)."

the body shop wild argan oil shower gel review

the body shop wild argan oil shower gel review

the body shop wild argan oil shower gel review

the body shop wild argan oil shower gel review


Wanneer je naar deze lijst kijken zien we eigenlijk niet zo veel anders. De argan olie zelf staat hier wel wat hoger op de lijst dan bij de andere producten heb ik de indruk.

Deze ruikt net zo lekker als de andere producten uit deze lijn; wat warm, kruidig, spa, gewoon,...heel lekker. Deze Shower Gel is heel voedend voor de huid, mede dankzij de argan olie. Ik ben sowieso een grote fan van de shower gels van TBS, en deze is opnieuw geen uitzondering!Nog een leuk product: de Rough Scrub! De Pink Grapefruit scrub heeft een gelijkaardige structuur, wat gelly, mijn favoriet!

Ingrediënten:

"Aqua/Water (Solvent), Glycerin (Humectant), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil (Emulsifier), Juglans Regia Shell Powder/Juglans Regia (Walnut) Shell Powder (Exfoliant), Silica (Absorbent), Polysorbate 20 (Emulsifier), Parfum/Fragrance (Fragrance), Benzyl Alcohol (Preservative), Phenoxyethanol (Preservative), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer (Stabiliser/Viscosity Modifier), Argania Spinosa Kernel Oil (Skin-Conditioning Agent), Argania Spinosa Shell Powder (Abrasive), Mel/Honey (Natural Additive), Sodium Hydroxide (pH Adjuster), Benzophenone-3 (Ultraviolet Light Absorber), Butyl Methoxydibenzoylmethane (Ultraviolet Light Absorber), Disodium EDTA (Chelating Agent), Coumarin (Fragrance Ingredient), Denatonium Benzoate (Denaturant), CI 19140/Yellow 5 (Colorant), CI 14700/Red 4 (Colorant)."the body shop wild argan oil rough scrub review

the body shop wild argan oil rough scrub review

the body shop wild argan oil rough scrub review

the body shop wild argan oil rough scrub review

the body shop wild argan oil rough scrub review


Wat me opvalt, is dat er naast parfum, ook alcohol in dit product zit. Normaal droogt dat de huid wat uit, maar ik moet zeggen dat ik daar niets van heb ondervonden. De argan olie staat opnieuw ergens halverwege. 

Oh, wat ben ik een grote fan van dit product! Ik wist eigenlijk op voorhand al dat ik dit graag zou gebruiken omdat ik al fan ben van de structuur op zich. Die luchtige structuur + deze aangename geur, tja, dat is hét gewoon. Deze scrub bevat hele kleine deeltjes die je huid goed scrubben, maar die niet té heftig zijn. Zo'n 2 keer per week is deze scrub mijn beste vriend!


Tja, wat moet ik nog meer zeggen: halen die handel! Ik vind dit echt zo'n goede lijn: lekkere geur, grote variatie aan producten,... 

Prijs en verkrijgbaarheid

Deze producten zijn in België verkrijgbaar in TBS winkels in België en in TBS winkels en online in Nederland. De Rough Scrub bevat 200 ml en kost €15,00. De Shower Gel bevat 250 ml en kost €7,00.

Wat vinden jullie van deze lijn? 

Share:

2 reacties