Catrice Metallure: oogschaduws + mascara topper en liner.

De Catrice Metallure collectie kan ik bestempelen als éen van mijn favoriete collecties van Catrice van dit jaar. Er is geen enkel slecht product bij, sommige zijn wat twijfelgevallen, maar echt slecht, nope. Nu zijn de 3 oogschaduws en de mascara topper en liner aan de beurt. Lezen jullie even mee?

catrice metallure eye shadows mascara topper en liner review swatches full face
Deze oogschaduws zitten in de gewone verpakking van de mono oogschaduws van Catrice. Het enige verschil is dat het opschrift een rosé-gouden kleur heeft. Volledig heten deze oogschaduws de Metallic Marbled Eye Shadows. Je kan zien dat de oogschaduws een mooi patroontje hebben, ook hier heeft Catrice dus aan de verpakking gedacht!

Op de foto's: van links naar rechts: Metallicious, Metalight en Metalfusion
Metallicious is een mengeling van een gouden met een lichte taupe kleur. 
Metalight is een hele lichte champagnekleur.
Metalfusion is aan de ene kant een donkergroene kleur, aan de andere kant een gouden kleur. catrice metallure eye shadows mascara topper en liner review swatches full face

catrice metallure eye shadows mascara topper en liner review swatches full face

catrice metalure metallicious eye shadow swatches

Boven: Metallicious

catrice metalure metalight eye shadow swatches

Boven: Metalight

catrice metalure metalfusion eye shadow swatches

Boven: Metalfusion

catrice metallure eye shadows mascara topper en liner review swatches full face

catrice metallure eye shadows mascara topper en liner review swatches full face

Ook bevat de collectie deze mascara topper en liner. Je kan dit product dus gebruiken als een vloeibare eyeliner (het kleine kwastje zit bovenaan), maar je kan hem ook op de punten van je wimpers aanbrengen eens je normale mascara is opgedroogd (smal mascara borsteltje onder eyeliner kwastje).

Ik gebruik deze het liefste gewoon als vloeibare eyeliner. Deze kleur, Dazzling Dark, is een metallic donkergrijze kleur. Het staat net iets minder streng dan een zwarte kleur en de glittertjes geven net een extraatje. De formule is volgens mij dezelfde dan de gewone zwarte vloeibare eyeliner van Catrice, Dating Joe Black, en laat dat nu mijn favoriete eyeliner zijn!

Deze eyeliner is heel erg goed gepigmenteerd en blijft er de hele dag (en nacht als het moet) opzitten. Eén van mijn favoriete items uit de hele collectie!

catrice metalure dazzling dark mascara topper en liner swatches review

catrice metalure dazzling dark mascara topper en liner swatches review

catrice metalure dazzling dark mascara topper en liner swatches review


Swatches:

Van links naar rechts: Metalight, Metalfusion en Metallicious! Als laatste vinden we de Dazzling Dark eyeliner. 

catrice metallure eye shadows mascara topper en liner review swatches full face

Op onderstaande foto draag ik Metallicious over het hele bewegend ooglid en Dazzling Dark als eyeliner. Op mijn lippen heb ik trouwens Alluring Red uit deze collectie. Een review en swatches vind je hier!

catrice metallure eye shadows mascara topper en liner review swatches full face

De oogschaduws zijn prima van kwaliteit, maar bevatten heel veel glittertjes. Je moet er dus een beetje voor zijn. Als ik toch een favoriet moet kiezen ga ik voor Metallicious. De eyeliner is sowieso een must uit deze collectie!

Prijs en verkrijgbaarheid

Deze oogschaduws en mascara topper en liner zijn deel van de Catrice LE Metallure collectie. Deze is in de maanden augustus en september verkrijgbaar bij Kruidvat in België en Kruidvat en Trekpleister in Nederland. Per oogschaduw betaal je €3,59, de mascara topper en liner kost €3,99.

Wat vind jij van deze productjes?

Share:

3 reacties

  1. Die oogschaduw kleurtjes zien er erg mooi uit! x

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Ben wel erg benieuwd naar de oogschaduw, zien er echt goed uit!

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Ik heb vandaag nog naar die collectie staan kijken en mezelf moeten dwingen om er af te blijven! Leuk dat ze je bevallen!!

    BeantwoordenVerwijderen