Mijn meest gedragen lipproducten.

Jullie weten allemaal dat ik een grote fan ben van lipproducten. Ik verzamel het, in alle kleuren en soorten, maar ik draag ze wel allemaal! Vandaag toon ik jullie mijn favoriete lipproductjes van de afgelopen weken en euhm,....er zitten enkele leuke tussen! Kijk je even mee?

favoriete lipproducten
favoriete lipproducten


Er komen best wel wat bekende productjes voor in dit lijstje, maar ook enkele onbekenden. Hier gaan we!

Als eerste, natuurlijk, mijn YSL Rouge Volupté Shine in de kleur 8, Pink In Confidence. Dit is gewoon dé perfecte everyday roze lipstick. Hoewel hij er medium roos uitziet in de tube, komt hij net iets frisser over op de lippen zelf. Dit maakt hem de perfecte lipstick om je look wat een frisse boost te geven! Daarnaast is deze prachtige lipstick boterzacht, desondanks is de pigmentatie dik oké. - review

Met de feestdagen wordt er natuurlijk heel wat rode lipstick gedragen, maar ik ben zo iemand die op een gewone dag de rode lipsticks ook wel kan appreciëren. Mijn favoriet op dit moment is de L'Oréal Collection Exclusive lipstick in Doutzen's Pure Red. Dit is een iets fellere rode kleur en hij heeft een oranje ondertoon. Deze lipstick geeft je make-uplook een hele boost en hij ziet er gewoon prachtig uit! - lookfavoriete lipproducten

favoriete lipproductenEen recente ontdekking is de Clarins Rouge Eclat lipstick in de kleur Nude Rose. Deze is zo mogelijk nog draaibaarder dan de YSL lipstick. Het is een prachtige nude kleur, maar hij heeft een roze ondertoon. Hierdoor is hij een stuk draagbaarder dan een nude kleur met een beige ondertoon, die je wat bleekjes kan doen lijken. Naast het feit dat dit een prachtige kleur is, heeft deze lipstick ook een prachtige formule. Hij is heerlijk romig, en heeft een pigmentatie om U tegen te zeggen. - review

Als laatste heb ik een productje waar de laatste tijd heel wat rond te doen geweest is: MAC Soar Lipliner. Het zou hét lipproduct zijn dat Kylie Jenner gebruikt, maar het is zoveel meer dan dat. Het is een prachtige oudroze kleur die je lippen direct mooi vol laten lijken en mooi afgewerkt. Het is een makkelijke kleur, maar staat toch heel chique. - reviewfavoriete lipproducten

favoriete lipproductenWat zijn jouw favoriete lipproducten op dit moment? 


Share:

5 reacties