Review: Clarins Rouge Eclat Lipsticks!

Holy Moly, wat heb ik toch weer ontdekt! Ik ben steeds op zoek naar de beste lipsticks met de mooiste finish en de meest aangename textuur. Lipproducten zijn gewoon mijn ding en ik test er dan ook het liefst zoveel mogelijk uit. Vorige week kon ik mezelf niet bedwingen en kocht ik twee Clarins Rouge Eclat lipsticks. Vandaag: mijn mening! Lees je even mee?

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

De verpakking doet mij op het eerste zicht wat denken aan de L'Oréal lipsticks in de gouden huls, alleen zijn deze wat beter gemaakt, steviger en toch ook net wat mooier. Een mooie verpakking, en je hebt al de helft van je klanten zeg maar. Niet alleen de verpakking, maar ook het aantal kleurtjes is fantastisch. Van donkerdere roze kleuren, naar rode kleuren en een nude kleur voor iedereen.

Ik koos voor nr. 1 Nude Rose, een prachtige nude kleur met een roze ondertoon en dus flatterend voor meerdere huidskleuren dan een beige-nude, en ik kocht ook nr. 3 Petal Pink, een prachtige, levendige roze kleur! Volgens de beschrijving hebben deze lipsticks een satijn finish en werken ze ook wat anti-age.

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

Clarins Rouge Eclat Lipstick "Nude Rose" +  swatches

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

Clarins Rouge Eclat Lipstick "Petal Pink" + Swatches

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

review swatches clarins rouge eclat lipsticks


Het eerste wat opvalt: de prachtige pigmentatie. Niet alleen zien deze lipsticks er prachtig uit, ze presteren ook nog eens heel goed. Bovendien zijn deze lipsticks mooi romig en brengen ze aan als een droom. Het lijkt wel de perfecte mix: goed gepigmenteerd, goede textuur en,...ze blijven ook nog eens een geruime tijd zitten. Doordat ze zo romig zijn blijven ze natuurlijk geen hele dag zitten, maar zelfs na wat te eten en te drinken zie je de kleur nog erg duidelijk. Een kleine touch-up en je kan er weer tegen!

Je kan dus wel zeggen dat ik een grote fan ben van deze lipsticks. Ik had het nooit durven dromen, maar ik denk dat ik mijn ideale lipstick zo ongeveer gevonden heb. Deze lipsticks hebben alle eigenschappen die goede lipsticks moeten hebben en ook de kleurselectie is erg goed.

review swatches clarins rouge eclat lipsticks

Deze lipstick zijn verkrijgbaar in de parfumerie en kosten om en bij de €20,00. Nog goed doenbaar voor een toch high-end merk, vind je niet? Wat is jouw favoriete kleur? 

Share:

9 reacties