ELF High Definition Blushes.

Onlangs kreeg ik een superleuk pakketje binnen van ELF met allemaal prachtige goodies erin. Twee daarvan waren de High Definition Blushes. Een poeder blush? Nee joh! Een cream blush? Ook niet! Benieuwd? Lees dan snel even verder!

review high definition blush
Deze High Definition blushes behoren tot de Studio Lijn van ELF, de meest luxueuze lijn. Alle verpakkingen zijn heel mooi afgewerkt en voelen kwalitatief stevig aan. In totaal bevat deze lijn 5 High Definition Blushes, gaande van een neutrale, roze kleur tot een stevige plum kleur. Ik koos de twee neutraalste kleurtjes, Headliner en Superstar


review high definition blush

review high definition blush

review high definition blush


Headliner is een subtiel lichtroos kleurtje met een blauwe ondertoon. Laat je niet afschrikken door de lichte kleur, de pigmentatie is abnormaal goed. Deze High Definition Blushes zitten wat tussen een vloeibare en een cream blush in. Een héél klein beetje product, en dan bedoel ik een héél klein beetje, is genoeg voor je beide wangen.

review high definition blush

review high definition blush


Superstar is een medium koraal kleur. Supermooi op heel veel verschillende huidskleuren. Ook bij deze kleur geldt hetzelfde: een klein beetje doet heel veel!

review high definition blush

review high definition blush

Zoals je kan zien komen deze blushes met een handig pompje, geen gedoe met de vingers of kwast herhaaldelijk in hetzelfde potje te duwen. Pomp een heel klein beetje product uit de flacon en brengt het aan met je vingertoppen of een kwast.

review high definition blush

Full Face

Headliner.

review high definition blush

review high definition blush

review high definition blush

Superstar.

review high definition blush

review high definition blush

review high definition blush


Ik draag mijn blush altijd vrij subtiel, maar door de énorme pigmentatie zijn deze blushes uiteraard goed op te bouwen. Voor iedereen wat wils dus!

Deze blushes zijn dus héél goed gepigmenteerd, blenden makkelijk uit en zien er ook heel natuurlijk uit wanneer je ze juist aanbrengt. Ik ben er alleszins een grote fan van! Headliner zal een heel mooi kleurtje zijn in de winter, Superstar zal dé star zijn in de zomer. 


ELF is toch zo een prachtig merk, niet? Ik reviewde al eerder de prachtige Hydraterende Lipsticks, de Contouring Blush & Bronzing Powder en de Eye Enhancing Eye Palette

Wat is jouw favoriete kleurtje? 

Share:

6 reacties

 1. Ik houd van ELF! Ook deze blushes zien er heel mooi uit, ze staan je goed

  BeantwoordenVerwijderen
 2. Ik vind deze manier van werken nooit zo handig, maar het ziet er wel goed uit!

  BeantwoordenVerwijderen
 3. heel leuk!
  lijkt mij wel even wennen om mee te werken

  liefs
  Karlien

  BeantwoordenVerwijderen
 4. Wat een bijzondere producten. Lijkt me zeker eens het proberen waard, sowieso voor de kleine prijsjes die ELF hanteert.

  BeantwoordenVerwijderen