Review: Catrice Absolute Matt Eyeshadow Pallet.

Na het Absolute Nude pallet en het Absolute Bright pallet is Catrice recentelijk uitgekomen met een nieuw oogschaduwpalletje, heet van de naald: het Absolute Matt pallet. Een budget oogschaduwpallet met goéde, matte kleuren? Ik ben benieuwd! Jij ook?

review catrice absolute matt eyeshadow pallet

In enkele Kruidvat filialen vind je sinds kort een derde schap. Het Catrice schap is dus in die filialen echt énorm groot. Ik had het geluk dat er in Gent een filiaal zit met dit extra grote schap. Wil jij te weten komen of ook jouw Kruidvat filiaal een derde schap krijgt? Klik dan hier!

Het Absolute Matt pallet komt in dezelfde verpakking dan de andere twee palletjes al heeft deze een rosé-gouden opschrift. Heel leuk! Net zoals we gewend zijn, bevat ook dit palletje 6 kleurtjes. Wat me vooral interesseert is het feit dat ze allemaal mat zijn. Het komt niet zo snel voor dat een goedkoop palletje allemaal matte kleuren heeft, én dat ze dan ook nog van goede kwaliteit zijn. Laat ons even kijken!

review catrice absolute matt eyeshadow pallet

review catrice absolute matt eyeshadow pallet

review catrice absolute matt eyeshadow pallet

review catrice absolute matt eyeshadow pallet

review catrice absolute matt eyeshadow pallet

Van links naar rechts zie je een off-white kleurtje, een crème kleur met roze ondertoon, een lichte taupe kleur, een iets donkerdere bruine kleur, een nog donkerdere bruine kleur en een hele donkere kleur die een grijzige look heeft.

review catrice absolute matt eyeshadow pallet

Op zich zijn de kleurtjes allemaal heel goed gepigmenteerd. Hou in je achterhoofd dat de eerste drie à vier kleuren sowieso vrij licht zijn en dus minder goed overkomen op mijn huid. Op je ogen zijn alle kleurtjes mooi gepigmeteerd. Eén nadeel: ze hebben heel wat fall-out. Goed aftikken voor je de kleuren aanbrengt op je oog is dus een must!

Look met het Catrice Absolute Matt Eyeshadow Pallet

review catrice absolute matt eyeshadow pallet

review catrice absolute matt eyeshadow pallet

Op zich was ik heel blij met het resultaat. De oogschaduws blenden heel makkelijk en de kleurtjes lopen goed in elkaar over. 

Ik ben dus eigenlijk verrassend tevreden met dit palletje. Mooie kleurtjes, allemaal neutrale bruintinten met een koele ondertoon, mooi pigmentatie, blenden makkelijk, fijn palletje!

Prijs en verkrijgbaarheid

Dit palletje is te koop in een beperkt aantal Kruidvat filialen met een 3de Catrice schap. Je betaalt het zachte prijsje van €4,99.

Heb jij dit palletje al uitgeprobeerd? 

Share:

10 reacties

 1. De oogschaduws zien er heel zacht uit, best wel handig allemaal matte kleuren!

  BeantwoordenVerwijderen
 2. Ziet er goed uit, ik houd wel van wat zachtere kleurtjes!

  BeantwoordenVerwijderen
 3. De kwaliteit ziet er prima uit, al een pak beter dan hun vorige palette.

  BeantwoordenVerwijderen
 4. Wat een mooie matte tinten! Wauw! X

  BeantwoordenVerwijderen
 5. Een hele mooie look!!
  Volgens de website van Catrice is het grote schap er ook in de Kruidvat in mijn stad, Tienen. Wat ik zeer betwijfel, aangezien ik er iets meer dan een week geleden nog was en er toen niets te zien was. En ook omdat Tienen nu eenmaal geen grote stad is, MUA is er ook niet te vinden. Maarja, wie weet he!

  BeantwoordenVerwijderen
 6. hmmm de hele donkerbruine tinten vind ik wel erg mooi!

  BeantwoordenVerwijderen