Beauty - Essence XXXL Nude Lipgloss.

Enkele dagen geleden liet ik jullie al kennismaken met de nieuwe Longlasting Lipstick Nude van Essence, vandaag is het tijd voor de glossjes uit dezelfde reeks. Ja, je kan ze samen dragen, maar nee, dat hoeft helemaal niet! Vandaag laat ik jullie 4 kleurtjes uit deze lijn zien. Kijk je even mee?
review essence xxxl nude lipgloss


Deze glossjes komen in dezelfde verpakking als de gewone XXXL lipglossjes, en ze hebben ook dezelfde textuur. Het is dus eigenlijk meer een toevoeging van kleurtjes dan een nieuw glossje. Wel vind ik het terug heel positief dat een budgetmerk toch denkt aan een aparte nude collectie.review essence xxxl nude lipgloss

review essence xxxl nude lipglossLaat ons even de kleurtjes van dichterbij bekijken!

Essence XXXL Nude Lipgloss - 01 Shy Beauty.

Shy Beauty is een hele lichte roze kleur, een beetje milky roze. Ik vind dit best een leuk kleurtje op zichzelf, maar hij zou nog beter staan bovenop een roze lipstick. Zoals je ook zal zien bij de andere kleurtjes, is ook deze vrij transparant. Dit glossje is een beetje plakkerig, maar niks oncomfortabel.review essence xxxl nude lipgloss

review essence xxxl nude lipgloss

Essence XXXL Nude Lipgloss - 03 Taste the sweets. 


Dit is waarschijnlijk mijn favoriet van de vier. Het is een erg mooi neutraal, koraal kleurtje dat net iets meer pigment heeft dan het vorige glossje. Je kan dit kleurtje terug op zichzelf dragen, maar het zou ook heel erg mooi zijn bovenop een lipstick.review essence xxxl nude lipgloss

review essence xxxl nude lipgloss
Essence XXXL Nude Lipgloss - 05 Just nude.


Net zoals bij de lipsticks, vinden we ook in deze collectie lipglossjes een concealer-nude kleur. Helemaal niet mijn ding. Net zoals de lipstick dekt deze lipgloss eigenlijk niet en ik krijg de kleur ook niet egaal verdeeld. Dit is zeker de minste van de hoop.
review essence xxxl nude lipgloss

review essence xxxl nude lipglossEssence XXXL Nude Lipgloss - 06 Soft Almond.


Deze gloss heeft exact dezelfde kleur als de nummer 03 uit de Longlasting Lipstick Nude lijn. Het is wat een roze-taupe kleur die echt heel mooi zou staan bovenop de lipstick, maar ook op zichzelf vind ik het geen verkeerd kleurtje. Het mocht iets gepigmenteerder zijn, maar dat geldt een beetje voor elk van deze glossjes.
review essence xxxl nude lipgloss

review essence xxxl nude lipgloss
Deze glossjes zijn zeker niet verkeerd, voor de prijs mag je ook eigenlijk niet veel meer verwachten. De pigmentatie kan een stuk beter en dat is eigenlijk ook het grootste minpunt aan deze lipglossjes. Voor de rest vind ik ze er wel leuk uitzien.
review essence xxxl nude lipgloss

Moest ik één van deze kleurtjes moeten uitkiezen, zou ik toch voor nummer 03 gaan, deze heeft de meeste pigmentatie en blijft ook het langst zitten. Over het algemeen moet je niet superveel verwachten van deze glossjes, maar voor hun énorm zachte prijsje zijn ze natuurlijk niet verkeerd. Heb jij al een glossje uit deze lijn geprobeerd? 

Share:

3 reacties

  1. Ik vind nummer 03 ook het mooist, ook heel fijn dat ze zo lekker betaalbaar zijn!

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Ben zelf niet zo heel dol op lipgloss, maar ze zien er voor die prijs goed uit!

    BeantwoordenVerwijderen