Engageer! - Adopteer een tijger.

Aangezien dit een blog is over alles wat de jonge vrouw/ jeugd van nu aanbelangt, vind ik dat dit onderwerp ook een plaatsje verdiend! Ik ben altijd al een énorme dierenvriend geweest, en wil dit natuurlijk ook zoveel mogelijk tonen. Deze week kwam ik deze oproep van WWF tegen: adopteer een tijgertje! Lees je even mee?
wwf adopteer een tijger
Er zijn ondertussen jammer genoeg heel wat diersoorten die met uitsterven bedreigd zijn. Denk maar aan neushoorns,...maar ook de tijgers. WWF heeft een prachtig initiatief opgezet; je kan namelijk een tijgertje adopteren.


Wat houdt dit nu precies in? Elke maand doe je een bijdrage. Je kan ook een eenmalige bijdrage leveren, maar ik doe liever het hele jaar door iets. Je kan een bijdrage kiezen uit een reeksje op de website, of zelf iets invullen. Je kan gewoon vanaf een heel klein bedrag al een bijdrage leveren en als je ziet hoe weinig tijgers er nog rondlopen, dan is dit gewoon écht een goede daad.

Klik op deze link voor meer informatie.


Denk ook eens aan deze prachtige beestjes, en doe je bijdrage, net als ik ga doen! 

Share:

0 reacties