Lifestyle - Sun brings back life.

Deze week is de lente ├ęcht begonnen; een lekker zonnetje, aangename temperaturen en een prachtige natuur. Ik trok even de tuin in om wat leuke foto's te schieten. De zon op mijn huid en haar, heer-lijk! Kijk je even mee?canon eos 500 mm pictures

canon eos 500 mm pictures

canon eos 500 mm pictures

canon eos 500 mm pictures

canon eos 500 mm pictures

canon eos 500 mm pictures

canon eos 500 mm pictures

canon eos 500 mm pictures

canon eos 500 mm pictures

canon eos 500 mm pictures

Ooh, ik ben echt dol op dit seizoen! Alles leeft direct op en je hebt direct ook een stuk meer zin in het leven. Wat is jouw favoriete seizoen?

Share:

3 reacties

  1. Mooie foto's en het is inderdaad heerlijk weer nu :)

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Je hebt helemaal gelijk, alles begint weer te leven. De vogeltjes beginnen te fluiten, de zon begint te schijnen... Ooooh heerlijk heerlijk heerlijk! & wat een mooie en fijne foto's! Prachtige dame!
    Liefs Iep

    BeantwoordenVerwijderen