Beauty - Hema Fabulous Fluid Lipstick.

Hema doet het de laatste tijd echt enorm goed. Ze lanceerden recent enkele hele leuke nieuwe producten, en gelukkig ook voldoende nieuwe lipproducten! Vandaag toon ik jullie de Hema Fabulous Fluid Stick, de liquid lipstick versie van Hema eigen merk. Lees je even mee?

Ik was echt helemaal enthousiast toen ik wist dat deze productjes uitkwamen. Hema lipproducten zijn verre van slecht en ik heb reeks enkele productjes in mijn stash die ik heel graag gebruik. De vloeibare lipsticks kan je tegenwoordig ook niet meer wegdenken uit de schappen; elk merk heeft zijn eigen versie wel op de markt gebracht, Hema kon dus eigenlijk niet achterblijven.


De collectie bestaat uit 12 kleurtjes, ik nam er 4 mee die er voor mij uitsprongen.hema fabulous fluid lipstick review swatches

hema fabulous fluid lipstick review swatches
De verpakking vind ik énorm schattig. Het is een vrij kleine verpakking, wat het makkelijk maakt om mee te nemen, maar het is heel deftig afgewerkt. Deze fluid lipstick komt met een sponsapplicator die gevormd is naar de vorm van je lippen. Er komt niet té veel product mee wanneer je je het product aanbrengt en dat is bij dit soort producten toch ook altijd een bonus.


Laat ons even de kleurtjes van dichterbij bekijken!


Hema Fabulous Fluid Lipstick - 01

In de lente ben ik helemaal weg van de lichte kleurtjes op mijn lippen. Peachy kleurtjes, bijvoorbeeld! Dit is echt een prachtig exemplaar, het is een hele mooie peachy-oranje kleur die makkelijk aanbrengt en goed gepigmenteerd is!hema fabulous fluid lipstick review swatches

hema fabulous fluid lipstick review swatches

hema fabulous fluid lipstick review swatches

hema fabulous fluid lipstick review swatches

hema fabulous fluid lipstick review swatches
Hema Fabulous Fluid Lipstick - 03

Een koele, roze kleur. Normaal helemaal niet mijn ding, maar dit is echt een uitzondering! Nummer 03 is een bubblegum roos kleurtje dat, terug, goed dekt en mooi gepigmenteerd is. Niet voor iedereen, maar wel heel leuk!hema fabulous fluid lipstick review swatches

hema fabulous fluid lipstick review swatches

hema fabulous fluid lipstick review swatches

hema fabulous fluid lipstick review swatchesHema Fabulous Fluid Lipstick - 10


De meeste mensen vinden een rode lipkleur meer iets voor de winter, maar wanneer het een stevige oranje ondertoon heeft, vind ik het best prima voor de lente en de zomer! Dit is echt een héle felle rakker, maar staat wel verrassend leuk! Deze is nog wat meer gepigmenteerd dan de lichtere kleurtjes.
hema fabulous fluid lipstick review swatches

hema fabulous fluid lipstick review swatches

hema fabulous fluid lipstick review swatches

hema fabulous fluid lipstick review swatches

hema fabulous fluid lipstick review swatches
Hema Fabulous Fluid Lipstick - 12

Een klassieke, donkerrode kleur kon natuurlijk niet ontbreken in deze collectie. Terug, heel goed gepigmenteerd, waarschijnlijk het beste van de vier.hema fabulous fluid lipstick review swatches

hema fabulous fluid lipstick review swatches

hema fabulous fluid lipstick review swatches
Ik kan zeker zeggen dat dit prima lipproducten zijn. Wanneer je ze eerst aanbrengt lijken ze een beetje raar van textuur en heb je het idee dat het niet helemaal goed komt. Enkele momenten later droogt de lipstick echter tot een satin finish en ziet hij er helemaal prima uit. Ze blijven een 3-tal uur zitten, maar laten wel een stain achter op je lipstick, altijd mooi meegenomen! Per kleurtje betaal je €5,50. Deze Fabulous Fluid Lipsticks zijn verkrijgbaar in de Hema winkels en online. Ik ben wel fan hoor van deze lipsticks! Welke vind jij de mooiste?

Share:

5 reacties

 1. Ik vind de eerste en de laatste het mooist! Hema blijft me soms echt verbazen over de mooie producten die ze uitbrengen :)

  BeantwoordenVerwijderen
 2. Ze staan je allemaal heel erg goed!

  BeantwoordenVerwijderen
 3. Deze reactie is verwijderd door de auteur.

  BeantwoordenVerwijderen
 4. Zien er goed uit! De donkerrode kleur staat je heel mooi!

  BeantwoordenVerwijderen
 5. De eerste twee kleurtjes vind ik het leukst voor mezelf :D De rode staan dan weer supermooi bij jou :)

  BeantwoordenVerwijderen