Be classy. Be Bardot.

Als er één icoon is die echt iédereen kent, is het wel Brigitte Bardot. Zij het om haar prachtige getoupeerde haar, het spleetje tussen haar tanden of haar complete uitstraling. Ook ik moet haar bestempelen als één van mijn favoriete iconen. Daarom nam ik enkele leuke foto's met een haardos geïnspireerd op Brigitte Bardot en het onvermijdelijke zwarte oogpotlood. Kijk je even mee?

brigitte bardot inspired pictures
Om de foto's wat meer karakter te geven volgen er eerst een paar in zwart-wit.

brigitte bardot inspired pictures

brigitte bardot inspired pictures

brigitte bardot inspired pictures

En enkele in kleur voor de liefhebbers.

brigitte bardot inspired pictures

brigitte bardot inspired pictures

brigitte bardot inspired pictures

brigitte bardot inspired pictures

brigitte bardot inspired pictures


Oh, I do love the sixties, do you? Share:

4 reacties