Essence Liquid Ink Matt Eyeliner & High Shine Eyeliner

Mijn geliefde eyeliner van Catrice heeft het begeven, snif snif. Gelukkig kwam Essence een tijdje geleden uit met twee nieuwe vloeibare eyeliners: de Liquid Ink Matt Eyeliner en de High Shine Eyeliner. Beiden zien er hetzelfde uit in het flesje, maar niet op het oog! Benieuwd? Lees dan snel even verder!

essence liquid ink matt eyeliner liquid ink high shine eyeliner

Ik ben dol op vloeibare eyeliners, give me those wings! Jammer genoeg was ik er in het begin zeker geen held in en belandde er meer eyeliner op mijn neus en bewegend ooglid dan aan de wimperrand, waar het hoort te zitten.

Deze vloeibare eyeliners hebben allebei een kort kwastje. Normaal ben ik meer voor de vilten pennen, maar deze brengen verrassend makkelijk aan. Het product is pikzwart en je hoeft amper meer dan 1 keer over hetzelfde lijntje te gaan! Ook een wing zetten gaat helemaal prima met deze eyeliners, je moet het gewoon wat oefenen. Het verschil tussen de twee? De high shine formule laat een mooie glans achter, zoals elke doorsnee vloeibare eyeliner, de matte droogt op tot een matte eyeliner.

Hoe lang blijven deze eyeliners zitten? All day long! Op de foto's draag ik op mijn linkeroog de matte versie, op mijn rechteroog de high shine formule.

essence liquid ink matt eyeliner liquid ink high shine eyeliner

essence liquid ink matt eyeliner liquid ink high shine eyeliner

essence liquid ink matt eyeliner liquid ink high shine eyeliner

essence liquid ink matt eyeliner liquid ink high shine eyeliner

essence liquid ink matt eyeliner liquid ink high shine eyeliner

essence liquid ink matt eyeliner liquid ink high shine eyeliner

essence liquid ink matt eyeliner liquid ink high shine eyeliner

essence liquid ink matt eyeliner liquid ink high shine eyeliner

essence liquid ink matt eyeliner liquid ink high shine eyeliner

essence liquid ink matt eyeliner liquid ink high shine eyeliner

essence liquid ink matt eyeliner liquid ink high shine eyeliner

essence liquid ink matt eyeliner liquid ink high shine eyeliner

Twee verrassend goede eyeliners zijn het resultaat, en dit natuurlijk voor een heel zacht prijsje! Heb jij ze al uitgeprobeerd? Share:

4 reacties