De Wob.

De wat?! Nee, je zicht is perfect normaal hoor, er staat wel degelijk als titel "De Wob". Wat is dat nu weer voor een beest? We kennen allemaal de gewone bob (het kortere kapsel), maar de nieuwste variant heeft toch een speciale naam meegekregen: de wob. Een bob met waves erin. Eigenlijk heel simpel, maar je moet er toch maar weer opkomen. Omdat dit echt poepsimpel is, laat ik deze haarstijl vandaag aan jullie zien! Kijk je even mee?

hair tutorial wob

Wat heb je nodig?

 • Heat protector
 • Stijltang
 • Volumepoeder
 • Schuifspeldjes
 • Haarlak

Hoe ga je te werk?

 • Breng eerst heat protector aan op je volledige haar, zo bescherm je het tegen de hitte van de stijltang.
 • Verdeel je haar in 2 delen en steek het bovenste deel op met een speld. Ik verdeel meestal ter hoogte van mijn oor.
 • Neem je stijltang en begin golfjes te maken. Zet je stijltang in en draai 360°, laat de stijltang zachtjes zakken met je haar er nog in en draai enkele centimeters lager opnieuw 360°, de andere kant op dus. Zo krijg je hele zachte golfjes. Herhaal dit proces doorheen je hele haar.
 • Als je haar langer is dan een bob, zoals dat van mij, moet je uiteraard wat haar wegwerken. Ik maak een heel laag, los staartje en duw het onder de rest van mijn haar. Probeer het gewoon zo goed mogelijk weg te moffelen en zet vast met enkele schuifspeldjes.
 • Trek enkele lokken los, dit voegt toe aan het effect van de wob.
 • Voeg wat haarlak toe en klaar!
hair tutorial wob

hair tutorial wob

hair tutorial wob

hair tutorial wob

hair tutorial wob

hair tutorial wob

hair tutorial wob

Wat vind jij van deze "wob"?Share:

8 reacties