Smokey Eye In 1 Stap!

Wanneer we een stapje in de wereld zetten of een mooie combinatie willen maken met een nude lip, dan vallen we al gauw voor een smokey eye. Nu heeft niet iedereen meer de tijd en de zin om 's avonds nog een volledige ooglook te maken en meer dan 1 palletje uit de kast te moeten trekken. Daarom heb ik vandaag een poepsimpele ooglook met slechts 1 productje. Kijk je even mee?

makkelijke smokey eye

Het makkelijkste is om gewoon een cream eyeshadow te nemen endie aan te brengen over je gehele ooglid en onder je ogen. Ik koos in dit geval voor de nieuwe Maybelline 24 Hr Color Tattoo Leather in Chocolate Suede (een review volgt binnenkort), een prachtige medium bruine kleur met gouden glittertjes erdoorheen. Deze kleur geeft een instant smokey eye effect, zonder over the top te zijn.

makkelijke smokey eye

makkelijke smokey eye

makkelijke smokey eye

Wat zijn jouw must-have producten om een smokey eye te maken? 

Share:

4 reacties

 1. Mooie look! Ik ben niet echt een held in het maken van smokey eyes haha, maar ik vind het wel heel gaaf om te zien hoe anderen het altijd doen!
  Liefs,
  www.revive-style.blogspot.nl

  BeantwoordenVerwijderen
 2. Mooie look heb je gemaakt, ik ben echt helemaal geen held in smokey eyes!

  BeantwoordenVerwijderen
 3. Handig voor wnr ik weinig tijd heb

  BeantwoordenVerwijderen