NOTD: Gourmandise!

Dit weekend konden jullie al een ander lakje uit de "Les blancs" collectie van L'Oréal bewonderen, maar vandaag staat er een ander kleurtje in de kijker: Gourmandise! Een heerlijk lichte lila kleur! Ik heb er terug nog iets speciaals aan toegevoegd om het wat spannender te maken. Benieuwd? Klik dan snel even verder!
Dit lakje is toch heel erg mooi hoor. Het is dé perfecte lichte lila kleur. Het is natuurlijk heel mooi op zich, maar ik heb er toch nog enkele rhinestones bij geplaatst. Het lakje dekt perfect in 2 laagjes en ziet er superschattig uit! Ook het kwastje van deze lakjes is heel aangenaam en ze drogen ook nog eens vrij snel.

Bedankt voor het lezen en tot de volgende!
xo Fien!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Waar kan je me nog vinden?

Share:

1 reacties

  1. Wat leuk met die steentjes! Die lakjes van L'Oreal zijn fantastisch

    BeantwoordenVerwijderen