OOTD: Grey flowers.

Vandaag heb ik weer een zomerse outfit voor jullie klaarstaan! Deze is ideaal voor die dagen dat het wel mooi weer is, maar de temperatuur toch niet echt de zomerse normen haalt. Benieuwd? Lees dan snel even verder!

OOTD printed pants geprinte broek grijze  bloemen broek H&MOOTD printed pants geprinte broek grijze  bloemen broek H&M

OOTD printed pants geprinte broek grijze  bloemen broek H&M

OOTD printed pants geprinte broek grijze  bloemen broek H&M

OOTD printed pants geprinte broek grijze  bloemen broek H&M

OOTD printed pants geprinte broek grijze  bloemen broek H&M

OOTD printed pants geprinte broek grijze  bloemen broek H&M

Ringen: H&M
Ketting: H&M
T-shirt: Vero Moda
Broek: H&M
Ballerina's met strikje: ProntiIk vind dit echt een hele leuke outfit. Hij is comfortabel maar straalt door de bloemenprint toch net wat meer uit. Bovenal is deze outfit ook lekker budget, en hé, wie wilt dat niet!

Wat vind jij van een broek met drukke print?

Share:

7 reacties