Brand focus: Rimmel!

Vorige week liet ik jullie voor de eerste keer een Brand focus zien. In deze artikelen laat ik jullie mijn favoriete producten van 1 bepaald merk zien. Vandaag staat Rimmel London in de kijker! Benieuwd? Lees dan snel even verder!


brand focus rimmel london, favoriete producten rimmel london


Het is geen geheim dat ik een grote fan ben van de nagellakjes van Rimmel. Mijn favorieten van dit moment? De Salon PRO Kate Moss nagellak in de kleur Jazz Funk en de 60 Seconds nagellak in de kleur Instyle Coral. Fantastische lakjes voor deze tijd van het jaar! Meer over deze lakjes vind je hier


brand focus rimmel london, favoriete producten rimmel london

brand focus rimmel london, favoriete producten rimmel london

brand focus rimmel london, favoriete producten rimmel london

De liefde voor dit product deel ik met een hoop andere beautylovers: de Natural Bronzer. Je hebt verschillende tinten, naargelang je eigen huidskleur. Ik gebruik de lichtste kleur, een erg mooie bronzer zonder oranje ondertoon én helemaal mat. Deze zal zeker volledig opgebruikt worden!

brand focus rimmel london, favoriete producten rimmel london

brand focus rimmel london, favoriete producten rimmel london


Een oogschaduwdoosje dat eigenlijk te weinig liefde krijgt maar toch echt héél mooi is, is de Glameyes HD Eyeshadow in Brixton Brown. Dit palletje bevat enkele mooie bruintinten en is dus perfect voor een everyday look. 

brand focus rimmel london, favoriete producten rimmel london

brand focus rimmel london, favoriete producten rimmel london

Tja, deze hadden jullie wel al zien aankomen zeker? De Kate Moss lipstick in 107. Voor de rode lipstick liefhebbers: je moét deze aanschaffen. Je moét. 

brand focus rimmel london, favoriete producten rimmel london

brand focus rimmel london, favoriete producten rimmel london

brand focus rimmel london, favoriete producten rimmel london


Heb jij favoriete producten van Rimmel in je stash liggen?

Share:

2 reacties