De niet té felle, zomerse lipproducten!

Wanneer je aan de zomer denkt, denk je waarschijnlijk in eerste instantie aan felle lipsticks. Allemaal leuk en wel, maar niet iedereen durft buiten te komen met een fuchsia roze lipstick. Daarom toon ik jullie vandaag enkele héle zomerse, maar toch héél draagbare lipproducten. Benieuwd? Lees dan snel even verder!

subtiele zomerse lipproducten, zomerse lipproducten

In de zomer opteer ik meestal voor een oranje lip of een koraal kleur. Dit zijn kleurtjes die gewoon heel veel mensen kunnen dragen en zeker met deze subtiele rakkers zou het geen probleem mogen zijn! Kijken jullie even mee?

subtiele zomerse lipproducten, zomerse lipproducten

Van links naar rechts:

De Bourjois Color Boost lipstick in Orange Punch. Zoals je kan zien heb ik deze al héél veel en graag gebruikt. Draag je graag een oranje kleur op je lippen, maar durf je niet gaan voor een hele dekkende kleur? Dan is dit een heel mooi begin! Bovendien zijn deze lipsticks heel voedend voor de lippen en geven ze een mooi glansje.

subtiele zomerse lipproducten, zomerse lipproducten

Zoeva, wat doe je mijn portemonnee toch aan? Elk product dat ik van dit merk uitprobeer bevalt me zodanig goed dat ik elke kleur wil hebben. Hetzelfde geld voor deze Lip Crayons. Ik heb er 2, maar deze is een mooie, zomerse kleur: Second Chance. Een mooi gepigmenteerde koraalkleur die een geruime tijd blijft zitten. Score!

subtiele zomerse lipproducten, zomerse lipproducten

Een hele goedkope, maar goede optie is de MUA lipstick in 16 Nectar. Dit is een iets diepere oranje kleur, maar is nog steeds heel draagbaar. Deze is goed voedend en geeft de lippen een mooie glans.

subtiele zomerse lipproducten, zomerse lipproducten

Dan een productje van ELF: de Mineral Moisturizing Lip Tint in de kleur Guava. Dit is een hele lichte koraalkleur en kan werkelijk door iedereen gedragen worden! Dit is een heel voedend product die de lippen een vleugje kleur geven. Ook bevat dit product een SPF van 8.

subtiele zomerse lipproducten, zomerse lipproducten


Dan heb ik dit roze glossje van MUA: de Sheer Finish gloss in Too Much Fun. Deze geeft de lippen een vleugje kleur, maar is toch heel subtiel. Omdat het een glossje is, kan je het makkelijk opnieuw aanbrengen en is het net iets transparanter!

subtiele zomerse lipproducten, zomerse lipproducten

De Longlasting Lipsticks van Essence zijn een favoriet van velen. Een perfect subtiel zomers kleurtje is nr 13: Love Me. Een hele zachte textuur gecombineerd met een mooie pigmentatie zijn slechts enkelen van de kenmerken van deze budget lipstick!

subtiele zomerse lipproducten, zomerse lipproducten


subtiele zomerse lipproducten, zomerse lipproducten

Wat is jouw favoriete zomerse lipstick/glossje?

Share:

4 reacties

 1. Mooie lipproducten! Mijn favoriet is Relentlessly Red van MAC :)
  x

  BeantwoordenVerwijderen
 2. Die van Esssence (love me) is mijn persoonlijke favoriet!

  BeantwoordenVerwijderen
 3. Heel mooi lijstje! Plus allemaal mooie tintjes! Als ik het geld had zou ik er verschillende uit deze lijst kopen! :-)

  BeantwoordenVerwijderen
 4. Zien er allemaal heel goed uit. Persoonlijk geen fan van lipproducten in een potloodvorm (heb het liever wat dekkender)

  BeantwoordenVerwijderen