Zacht en smeuïg: Kneipp Douche Foams!

Onlangs liep ik in het Kruidvat langs het schap met de Kneipp producten. Over de douchegels en badschuim was ik in het verleden al heel enthousiast. Deze Douche Foams was ik nog nooit eerder tegengekomen (ofwel heb ik er gewoon overgekeken) en ik vond het idee zo leuk dat ik er 2 meenam. Vandaag: het verdict! Lezen jullie even mee?

review ervaring informatie kneipp douche foams mint eucalyptus en vijgenmelk arganolie

Ik nam 2 geurtjes mee: vijgenmelk- arganolie en mint eucalyptus. De ene geur kende ik al van andere producten, de mint eucalyptus was nog volledig nieuw voor mij.

Wat belooft Kneipp ons?

Over de mint eucalyptus: "Verwen jezelf met de rijk schuimende Kneipp douche foam mint eucalyptus. Ervaar de verfrissende werking van mint en eucalyptus in combinatie met de zachte streling van het foam. "

Over de vijgenmelk- arganolie: idem.


review ervaring informatie kneipp douche foams mint eucalyptus en vijgenmelk arganolie

review ervaring informatie kneipp douche foams mint eucalyptus en vijgenmelk arganolie

review ervaring informatie kneipp douche foams mint eucalyptus en vijgenmelk arganolie

review ervaring informatie kneipp douche foams mint eucalyptus en vijgenmelk arganolie

review ervaring informatie kneipp douche foams mint eucalyptus en vijgenmelk arganolieMijn bevindingen:

Eerst en vooral vind ik de verpakking hiervan een pluspunt. Het is een handige, ronde verpakking en, vraag me niet waarom, maar ik vind dat net iets fijner dan van die harde, plastic, hoekige verpakkingen. Deze verpakking komt met een dop en een drukknop, zodat je mooi kan doseren hoeveel product je wilt. De verpakking krijgt dus al zeker goede punten!

review ervaring informatie kneipp douche foams mint eucalyptus en vijgenmelk arganolie

review ervaring informatie kneipp douche foams mint eucalyptus en vijgenmelk arganolie


Deze douche foam is, zoals de naam het zegt, een schuim. Je kan het een beetje vergelijken met scheerschuim die je uit de bus duwt. In eerste instantie is de substantie vrij dun, maar eens op je washandje merk je dat de substantie wat opzwelt en een mooie crème vormt.

Dit product voelt zo lekker aan dat je nogal snel wat te veel eruit duwt, maar dat ligt natuurlijk wat aan jezelf. Je huid wordt goed gevoed en droogt helemaal niet uit. Top!

De mint-eucalyptus heeft een heerlijke, frisse geur en is ideaal om je 's morgens mee te wassen. Je bent direct wakker!
De vijgenmelk- arganolie is dan iets subtieler van geur en wat kalmerender. Beide geuren zijn heel lekker en zou ik zeker aanraden!

review ervaring informatie kneipp douche foams mint eucalyptus en vijgenmelk arganolie


Deze Kneipp Douche Foams zijn o.a. verkrijgbaar bij de drogisterij. 
Prijs: €6,99 , hoeveelheid: 200 ml.

Heb jij al eens een douche foam geprobeerd?

Share:

2 reacties