L'Oréal Color Riche l'Ombre Pur!

L'Oréal kwam onlangs uit met een nieuwe lijn oogschaduws. Stralend in een glanzend gouden verpakking en met dan dat beetje oomph, een ontwerp dat uittorent boven de andere drugstore merken. Ik testte ze uit, vandaag mijn verdict!

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur

In deze lijn oogschaduws heb je verschillende finishes, ik heb er eentje uit de Lumière en eentje uit de Nude finish uitgekozen. De prachtige gouden kleur heeft een Lumière finish en wordt gekenmerkt door een prachtig reliëf, de taupe kleur heeft een Nude finish en ziet eruit als een "gewone " oogschaduw. 

De verpakking is erg aantrekkelijk. De gouden afwerking en gouden letters doen de producten luxe aanvoelen. Bij het openen van de oogschaduws voel je ook onmiddellijk dat dit kwalitatief een goede verpakking is, en dat het niet binnen de 10 klikjes gaat afbreken. 


review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur

Gold Mania (500, nude) is een prachtige gouden kleur met een warme ondertoon. Hij is niet knallend goud, wat hem heel draagbaar maakt én waardoor hij zelfs een perfecte everyday kleur is. Echte stukjes shimmer zie je niet, maar de oogschaduw zelf heeft wel een prachtige glans. De pigmentatie van deze oogschaduw is méér dan oké!

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur gold mania

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur gold mania

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur gold mania

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur gold mania

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur gold mania

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur gold mania

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur gold mania


Cafe Saint Germain is een hele mooie taupe kleur met zilveren shimmers. Hij doet mij wat denken aan Satin Taupe van MAC, een gerenomeerde en geliefde oogschaduw. Deze oogschaduw is helemaal wat ik ervan had verwacht: een heel draagbare everyday kleur die je simpelweg over je gehele ooglid en in je crease kan aanbrengen voor een snelle look! Ook van deze oogschaduw is de pigmentatie mind-blowing.

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur cafe saint germain

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur cafe saint germain

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur cafe saint germain

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur cafe saint germain

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur cafe saint germain

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur cafe saint germain

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur cafe saint germain

Swatches


Op de foto's lijkt Cafe Saint Germain wat weg te vallen door de belichting, maar in het echt is het echt prachtig!

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur


review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur


review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur

review ervaring l'oréal color riche l'ombre pur


Ik ben echt heel erg te spreken over deze oogschaduw: ze doen en zijn alles wat een oogschaduw moet doen én zijn: mooie verpakking, mooi gepigmenteerd, makkelijk te blenden, mooie kleurkeuze in het assortiment,... Jep, mij spot je de komende tijd meer aan het L'Oréal display!

Wat vind jij van deze oogschaduws? 

Share:

4 reacties