Clarins Natural Lip Perfector vs. Catrice Beautifying Lip Smoother!

Hebben we hier te maken met een dupe? Onlangs kwam Catrice uit met de Beautifying Lip Smoothers, bijna transparante lipglossjes met een mooie glans. Ik ben al maanden fan van mijn Clarins Natural Lip Perfector en laat het nu zo zijn dat deze 2 producten héél erg op elkaar lijken. Vandaag gaan we deze 2 lipproducten even verder vergelijken! Lees je mee?

clarins natural lip perfector dupe

De verpakking is echt nagenoeg hetzelfde, opvallend! Het enige duidelijke verschil is dat de Clarins versie een gouden dop heeft en dat die van Catrice een zilveren dop hebben. Dat is het zowat.
De applicator is echt net dezelfde, al is die van Clarins misschien een ietsiepietsie beetje meer gebogen, maar dan moet je er echt al je oog tegen leggen.

clarins natural lip perfector dupe

clarins natural lip perfector dupe

clarins natural lip perfector dupe

clarins natural lip perfector dupe

clarins natural lip perfector dupe


We hebben hier natuurlijk te maken met verschillende kleuren, maar het valt toch direct op dat die van Clarins net iets meer pigmentatie heeft dan die van Catrice. Ook is de dekking net iets egaler dan bij de Beautifying Lip Smoothers.

Verder heb ik ondervonden dat de Clarins gloss net wat beter blijft zitten en ook wat makkelijk aanbrengt, dat ligt dan meer aan de substantie van het product want de verpakking is nagenoeg hetzelfde. Ook kan je de Clarins gloss net wat makkelijker aanbrengen over een lipstick dan de Catrice Beautifying Lip Smoothers.

clarins natural lip perfector dupe


We kunnen besluiten dat de Catrice versie een stuk goedkoper is, maar dat hij me nèt iets minder bevalt dan de Clarins Natural Lip Perfector. Het zit hem echt in de details, maar die maken het hem net.

Ik zou dus in dit geval toch kiezen voor de Clarins versie, ook al heeft die een hoger prijskaartje (€15,30) dan de glossjes van Catrice (€3,59).

Welke is jouw favoriet? 

Share:

3 reacties

  1. Ik kan niet zonder de Clarins Natural Lip Perfector, die zit altijd standaard in mijn stash ;)

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Ik heb er inmiddels twee van deze en ik vind ze echt fijn!

    BeantwoordenVerwijderen
  3. ik ben zelf niet zo een glosjes liefhebste maar deze manier van verpakken ziet er wel erg handig uit!

    BeantwoordenVerwijderen