The Jogger Trousers.

Een hele trend aankomend seizoen zijn de zogenoemde Jogger Pants. Net geen gewone broek, maar ook net geen échte jogging. Een broek die wat tussen de 2 modellen hangt en gewoon héérlijk zit. Vandaag, een simpele maar o zo comfortabele outfit. Benieuwd? Kijk dan snel even mee!

outfit jogger trousers

Guess what, volledig in de H&M herfstcollectie! Gotta love H&M ;).


outfit jogger trousers

outfit jogger trousersoutfit jogger trousers

outfit jogger trousers


Wat vind jij van deze trend? 

Share:

1 reacties

  1. Ik zou zelf gekozen hebben voor een iets minder wijdvallende top maar de broek vind ik wel heel leuk! Ik ben er ook al naar op zoek geweest maar helaas zijn dit soort broeken die je bij de ketens kan vinden altijd te kort voor mij...

    BeantwoordenVerwijderen