Review: L'Oréal Collection Exclusive "Pure Reds" lipsticks.

Vorig jaar stuntte L'Oréal met een collectie nude lipsticks, allemaal vertegenwoordigd door hun eigen celebrity. Guess what. Ze hebben nu hetzelfde gedaan, maar met rode lipsticks! Ik moet je haast niet vertellen hoe ik stond te springen toen ik deze collectie spotte in het vernieuwde schap. Vandaag laat ik deze beauty's heel graag aan jullie zien. Kijk je even mee?

l'oréal collection exclusive pure reds lipsticks

L'Oréal staat toch wel bekend als het luxemerk in de drogisterij. De verpakking is net wat chiquer, in dit geval mat zwart afgewerkt met een subtiel krokodillenpatroon, de sluiting maakt dat geweldige geluid en de lipsticks zijn pràchtig. Elke huls is voorzien van de handtekening van de vertegenwoordigende celebrity en ook dat geeft net een extraatje.

Deze Collection Exclusive Pure Red collectie bevat 4 kleurtjes: Doutzen's Pure Red, Julianne's Pure Red, Blake's Pure Red en Laetitia's Pure Red.

l'oréal collection exclusive pure reds lipsticks

l'oréal collection exclusive pure reds lipsticks


L'Oréal Collection Exclusive "Doutzen's Pure Red"

Doutzen's Pure Red is een prachtige oranje-rode kleur. Deze kleur zou héél veel verschillende huidskleuren staan, van licht tot medium. Het is de perfecte zomerse lipstick, maar is toch ook niet weg te slaan uit mijn make-upbag voor deze herfst. Deze heeft een glansje wanneer je hem aanbrengt,  maar krijgt een meer satijnen finish wanneer hij wat indroogt.

l'oréal collection exclusive doutzen's pure red

l'oréal collection exclusive doutzen's pure red

l'oréal collection exclusive doutzen's pure red

l'oréal collection exclusive doutzen's pure red

l'oréal collection exclusive doutzen's pure red


L'Oréal Collection Exclusive "Julianne's Pure Red"


Deze lipstick gaat meer naar op naar een frambozenrode kleur, een beetje vergelijkbaar met Catrice MATTraction. Deze is mat vanaf het moment dat je hem aanbrengt. 

l'oréal collection exclusive julianne's pure red

l'oréal collection exclusive julianne's pure red

l'oréal collection exclusive julianne's pure red

l'oréal collection exclusive julianne's pure red

l'oréal collection exclusive julianne's pure red

L'Oréal Collection Exclusive "Blake's Pure Red"

De derde in het rijtje is deze prachtige dieprode kleur. Deze heeft een hele duidelijke blauwe ondertoon en is ook mat vanaf het moment dat je hem aanbrengt. 

l'oréal collection exclusive blake's pure red

l'oréal collection exclusive blake's pure red

l'oréal collection exclusive blake's pure red

l'oréal collection exclusive blake's pure red

l'oréal collection exclusive blake's pure red

L'Oréal Collection Exclusive "Laetitia's Pure Red"

Oooh, vampy! In de huls ziet deze lipstick er heel erg donker uit. Op de lippen valt hij net een tintje lichter uit en is het meer een donkerrode kleur met een paarse ondertoon, een beetje een wijnkleur. Ook deze is mat.

l'oréal collection exclusive Laetitia's pure red

l'oréal collection exclusive Laetitia's pure red

l'oréal collection exclusive Laetitia's pure red

l'oréal collection exclusive Laetitia's pure red

l'oréal collection exclusive Laetitia's pure red

l'oréal collection exclusive Laetitia's pure redIk ben echt dol op deze lipsticks! Rood is sowieso één van mijn favoriete kleuren in lipstick-termen en deze komen toch wel heel hoog op het lijstje der favorieten te staan. Ze zijn allemaal heerlijk gepigmenteerd en blijven lang zitten. Een tip: gebruik bij de donkerdere kleuren wel een kwastje want het kan een hele smeerboel worden anders!

Deze lipsticks drogen je lippen helemaal niet uit, maar je moet er wel voor zorgen dat je lippen mooi verzorgd zijn. Donkere lipsticks accentueren de droge plekjes op je lippen, scrubben is dus de opdracht!

l'oréal collection exclusive pure reds review

Prijs en verkrijgbaarheid

Deze lipsticks kosten tussen de €13,00 en de €16,00 per lipstick. Niet heel goedkoop dus, maar ze zijn het meer dan waard. Ze zijn verkrijgbaar bij de drogist en geselecteerde parfumerieën.

Mijn favorieten zijn Doutzen's Pure Red en Laetitia's Pure Red. En de jouwe? 

Share:

11 reacties

 1. Waauw prachtige kleuren maar Laetitia's Pure Red is toch wel mijn favoriet. Hmmm ja, over de prijzen... ik weet het niet. Ik vind het best wel hoog aangezien het een drogisterij merk is.

  BeantwoordenVerwijderen
 2. De laatste is de beste en zal perfect passen in de winter :-)

  BeantwoordenVerwijderen
 3. Ik vind ze allemaal eigenlijk wel mooi!

  BeantwoordenVerwijderen
 4. Wat een prachtige kleuren! En wat heb je super mooie foto's gemaakt <3

  BeantwoordenVerwijderen
 5. ooh prachtig!
  Die eerste is echt geweldig

  Liefs
  Karlien

  BeantwoordenVerwijderen
 6. Ik vind Juliannes & Blakes het mooist! :)

  BeantwoordenVerwijderen
 7. Julliene pure red, is echt een lipstick, die voor mij een onwijs hoge wow factor heeft...mooi zeg!

  BeantwoordenVerwijderen
 8. Vooral de eerste twee vind ik heel vet :D

  BeantwoordenVerwijderen
 9. Ik vind ze allemaal echt supermooi, ik heb ze gister alle 4 gehaald, kon me niet inhouden haha. Wel Jammer dat de volledige collectie met alle 10 kleuren hier niet verkrijgbaar is :( Of misschien is dat juist wel beter voor me portemonne :D

  BeantwoordenVerwijderen
 10. Ze staan je allemaal super mooi! :)

  BeantwoordenVerwijderen