Swatch Of The Day: Love is in the air - Essence!

We kunnen er bijna niet onderuit en proberen het zo lang mogelijk uit te stellen: het herfstgevoel. Ik heb er eerlijk gezegd wel zin in, maar om toch nog even in de nazomersferen te blijven, heb ik vandaag voor jullie dit leuke gele lakje van Essence! Kijk je even mee?

essence love is in the air swatch

Love is in the air is een prachtig geel kleurtje. Hij is fel, maar net niét neon en dat vind ik er heel mooi aan. Dit lakje dekte terug in 2 laagjes en in combinatie met de Essence Quick Dry Top Coat is een prachtige glans gegarandeerd!

essence love is in the air swatch

essence love is in the air swatch

essence love is in the air swatch

essence love is in the air swatch

essence love is in the air swatch


Van welk zomers lakje kan jij maar geen afscheid nemen? 

Share:

2 reacties