De metallic, wetlook trend.

We kunnen er haast niet aan voorbijgaan: de metallic trend op make-upgebied. Sommige mensen vinden het helemaal geweldig, anderen zien deze trend liever gaan dan komen. Toch vond ik een manier waarop het allemaal niet té heftig is en waarbij we toch meezijn met dit nieuwtje. Kijk je even mee?

metallic make-up look trend

Ik koos ervoor om vooral de ogen in de verf te zetten met een subtiele metallic look. Het gezicht heb ik vrij neutraal gehouden zonder blush en de lippen werden voorzien van een subtiel berry-kleurtje!

metallic make-up look trend

Gezicht

Rimmel Wake Me Up Foundation
Maybelline Anti-Age The Eraser Eye Concealer
H&M Bronzing Powder - Gorgeous Tan
Essence Bronzer/Highlighter - Sun Light

metallic make-up look trend

Ogen

Essence Effect Eyeshadow - UK's Stongehenge
MAC Omega oogschaduw - crease + uitgewinged
Catrice Lash Extensions mascara
Essence Liquid Ink High Shine Highlighter

metallic make-up look trend


Lippen

Hema Pretty Lips Lipgloss - Dusty Pink

metallic make-up look trend

metallic make-up look trend

metallic make-up look trend


Wat vind jij van deze trend? Wanneer het zo subtiel is vind ik het nog best kunnen!

Share:

1 reacties