Herfst Make-up Look: Spicy Berry.

Oh ja, de herfst heeft zich met veel bravoure aangekondigd. De blaadjes verzamelen zich op de wandelpaden, die frisse wind laat van zich horen. Daarom vond ik het tijd om een échte herfstlook te maken, bronzy oogmake-up, berry lippen. Laat ons even kijken!


Ik wou voor deze look een beetje experimenteren met kleur maar het toch draagbaar houden. Het resultaat was een koperen kleurtje op de ogen en een zachte berry lip!

Gezicht

Rimmel Wake Me Up Foundation - Review
Maybelline Anti-Age The Eraser Eye Concealer
MAC Studio Fix poeder
ELF Contouring Blush & Bronzing Powder - Turks & Caicos - ReviewOgen

Rimmel Glameyes HD Eyeshadow - Brixton Brown :
Koper kleur op de oogleden en onder het oog, neutrale kleur in de crease, donkerbruine kleur als subtiele eyeliner. 

Catrice Lash Extensions Volume Mascara

Lippen

Hema Pretty Lips Lipgloss - Dusty Pink - ReviewIk ben echt heel blij met deze look. Door de koperkleur zijn mijn ogen net iets sprekender. Het gezicht is voor de rest vrij neutraal gehouden en de lichte, berry lips zijn helemaal mijn ding!

Wat is jouw favoriete make-uptrend voor de herfst? 

Share:

5 reacties