Essence Hello Autumn: Lip Creams!

Vorige week lanceerde Essence z'n herfstcollectie voor dit jaar: Hello Autumn! Enkele fijne gezichtsproducten, oogpotloden én,.... lip creams! Na het zien van de schattige verpakking en de leuke kleurtjes besloot ik ze in mijn winkelmandje te leggen en te reviewen voor jullie. Kijk je even mee?

essence hello autumn lip creams

In deze collectie vinden we 2 lip creams terug. Inderdaad, creams. Geen lipstick, geen lipgloss. Het voelt een beetje aan als een mousse op de lippen, heel erg zacht! De verpakking is heel erg schattig, zeker met de blaadjes net onder de dop.

Essence belooft dat deze lip creams een semi-matte finish zouden geven. Ik ben benieuwd!

essence hello autumn lip creams

essence hello autumn lip creams


Essence Hello Autumn Lip Cream "beauti-FALL red"


Als eerste hebben we hier te maken met een subtiele rode kleur. Alhoewel hij er in de verpakking wat oranje-rood uitziet, is hij meer frambozenrood op de lippen. Het is een hele draagbare rode kleur, maar heeft net wat meer punch. Deze kleur wordt egaal over de lippen verdeeld en zit totaal niet vlekkerig. Zoals gezegd, is het wat een aparte textuur, net een mousse. 

review swatches essence hello autumn lip cream beauti-FALL red

review swatches essence hello autumn lip cream beauti-FALL red

review swatches essence hello autumn lip cream beauti-FALL red

review swatches essence hello autumn lip cream beauti-FALL red

review swatches essence hello autumn lip cream beauti-FALL red

review swatches essence hello autumn lip cream beauti-FALL red

Essence Hello Autumn Lip Cream "keep calm & go for a walk"


Dit is je typische nude kleur met een ietwat oudroze ondertoon. Ik heb ze nog niet naast elkaar gehouden, maar volgens mij lijkt deze kleur vrij goed op één van hun XXXL Longlasting Lipgloss Matt Effect in Velvet Rose, al is die net nog een tikje rozer. 

Bij deze kleur ondervinden we een beetje het probleem dat we bij veel vloeibare lipsticks en dergelijke tegenkomen in een nude kleur: hij brengt niet helemaal egaal aan en trekt een beetje in de lijntjes. Van een afstand ziet hij er prima uit, maar wanneer je van dicht kijkt is het toch niet allemaal rozengeur en maneschijn. 

review swatches essence hello autumn lip cream keep calm & go for a walk

review swatches essence hello autumn lip cream keep calm & go for a walk

review swatches essence hello autumn lip cream keep calm & go for a walk

review swatches essence hello autumn lip cream keep calm & go for a walk

review swatches essence hello autumn lip cream keep calm & go for a walkIk ondervond dan ook dat de nude kleur vrij snel van mijn lippen verdween, in tegenstelling tot de rode kleur, die ook na wat crackers prima bleef zitten.

review swatches essence hello autumn lip creams


Besluit: de rode is een aanrader, de nude zou ik niet aanraden.

Prijs en verkrijgbaarheid

Deze Essence Hello Autumn Lip Creams, die elk 4 ml bevatten, kosten per stuk €1,99. Ze zijn verkrijgbaar bij kruidvat.

Welke kleur vind jij het mooist? 

Share:

5 reacties

  1. Ze staan je prachtig! Ik ben eigenlijk heel benieuwd naar je make-upstash!

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Yay! Eindelijk, naar deze review was ik erg benieuwd! Ik vind vooral de rode prachtig!

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Ik weet niet hoe je het doet, maar echt elke nude en rode kleur die je probeert staat u!

    BeantwoordenVerwijderen