Swatch Of The Day: Essence Polka Holga!

Whoop! Het is weer tijd voor een Swatch Of The Day. Essence lanceerde een groot aantal nieuwe nagellakjes bij de assortimentsvernieuwing. Deze Polka Holga is daar ééntje van (is het geen leuke naam?!). Een beetje rood, een vleugje oranje, of misschien koraal? Laten we even kijken!

swatch essence polka holga 186

Polka Holga is een prachtige rode kleur met een oranje ondertoon. Deze kleur doet ons denken aan de zomer, en dat gevoel vertalen we gewoon in een zwoele nazomer.

Dit lakje had 3 laagjes nodig om volledig te dekken. Hou in je achterhoofd dat ik vrij lange nagels heb en er dus een groot stuk wit moet bedekt worden. Wanneer je kortere nagels hebt, zullen 2 laagjes voldoende zijn.

Hé, zie je die prachtige glans? Dit is zonder topcoat!

swatch essence polka holga 186

swatch essence polka holga 186

swatch essence polka holga 186

swatch essence polka holga 186


Wat is jouw favoriete lakje op dit moment? 

Share:

3 reacties

 1. Jouw nagels zijn echt heel mooi! Gebruik je speciale nagelproducten om ze stevig/lang te krijgen ?

  BeantwoordenVerwijderen
 2. Op dit moment ben ik best wel een beetje verliefd op een bordeaux rode nagellak van Mia Vita...heel aparte tint is het....deze kleur die je hier draagt vind ik ook erg mooi!

  BeantwoordenVerwijderen
 3. Ow ik heb ook twee kleuren van de oude serie van essence maar ik vind ze echt super fijn lakken, bij de rode hoef ik maar 1 laag te doen. Vind deze kleur ook wel erg mooi en de naam is inderdaad grappig.

  -x-
  Marit

  BeantwoordenVerwijderen