Essence Hello Autumn: Eyeshadow Palettes & Eye Pencils!

Vandaag sluit ik de reeks af over de Essence Hello Autumn collectie. Als laatste komt de oogmake-up aan de beurt: enkele hele leuke palletjes, perfect voor de koudere maanden en 2 oogpotloodjes die daarbij passen. Kijken jullie even mee?

essence hello autumn eyeshadow palettes

Eyeshadow Palettes!

Deze collectie bevat twee palletjes; het ene heeft vooral gouden kleurtjes (walk in the park), het andere bevat een mengeling van bruine en groene oogschaduws (keep calm & go for a walk). Op het eerste zicht spreekt vooral walk in the park mij aan, vooral omdat het zo neutraal en draagbaar is. Met groenige oogschaduws heb ik ook net wat minder ervaring. 

essence hello autumn eyeshadow palettes

essence hello autumn eyeshadow palettes

Essence Hello Autumn Eyeshadow Palette 'walk in the park".


Walk in the park is een prachtig oogschaduwdoosje met 6 neutrale kleurtjes. Ondanks dat het allemaal neutrale kleurtjes zijn, is het toch mijn favoriet. De pigmentatie van deze kleurtjes is helemaal prima, zowel geswatcht op de arm als aangebracht op het oog. Alle kleurtjes bevatten shimmers, maar zijn niet té glitterig. 

essence hello autumn eyeshadow palette walk in the park

essence hello autumn eyeshadow palette walk in the park


essence hello autumn eyeshadow palette walk in the park

essence hello autumn eyeshadow palette walk in the park

essence hello autumn eyeshadow palette walk in the park

essence hello autumn eyeshadow palette walk in the park

Essence Hello Autumn Eyeshadow Palette "keep calm & go for a walk"

Dit palletje bevat 3 neutrale tinten en 3 groenige tinten. Ik moet zeggen dat de pigmentatie van dit palletje me wat tegenviel nadat ik het andere had geprobeerd. De neutrale zijn goed te doen, de groene laten wat te wensen over. Net daarom blenden ze ook niet zo makkelijk. Verder zijn het wel leuke kleurtjes, allemaal met een shimmertje erin. 

essence hello autumn eyeshadow palette keep calm & go for a walk

essence hello autumn eyeshadow palette keep calm & go for a walk


essence hello autumn eyeshadow palette keep calm & go for a walk

essence hello autumn eyeshadow palette keep calm & go for a walk

essence hello autumn eyeshadow palette keep calm & go for a walk

Essence Hello Autumn Eye Pencils!

Naast 2 palletjes, vinden we in deze collectie ook twee oogpotloodjes terug. Een bruine kleur met een rode ondertoon en kleine gouden glittertjes genaamd leaves are the new beef, en een groene met gouden glittertjes genaamd charlie seen in green. In de eerste look draag ik het bruine potloodje, in de tweede look draag ik het groene potloodje, in beide gevallen op de bovenste wimperrand. 

essence hello autumn eye pencils

essence hello autumn eye pencils

Dit zijn echt prima oogpotloodjes; lekker zacht en mooi gepigmenteerd. De bruine kleur is tevens prachtig op de waterlijn, de groene daarentegen ziet er dan een beetje raar uit op de waterlijn. 


Mijn favorieten zijn zeker en vast het palletje in walk in the park en het potloodje in leaves are the new beef. Beiden lekker neutraal en geschikt voor elke dag!

Prijs en verkrijgbaarheid!

De palletjes kosten €3,89 per stuk, de oogpotloodjes €1,59 per stuk. Ze zijn nog tot half oktober te verkrijgen bij Kruidvat en Trekpleister in Nederland en bij Kruidvat in België.


Welk product heeft jouw voorkeur? Share:

5 reacties

 1. Echt hele leuke palettes, goede kwaliteit en prima draagbaar!

  BeantwoordenVerwijderen
 2. Mooie foto's ! Zien er goede producten uit, ik ben alleen niet zo'n fan van oogschaduw (aka ik draag ze nooit haha)

  BeantwoordenVerwijderen
 3. Wat een leuke palettes. Je hebt ook echt ontzettend mooie en draagbare looks gemaakt!

  BeantwoordenVerwijderen
 4. Wat een leuke, draagbare producten, ik vind je full face foto's trouwens erg mooi!

  BeantwoordenVerwijderen