Top 5 lipproducten voor de herfst!

We naderen nu toch echt stilaan het nieuwe seizoen. De zon geeft ons nog enkele prachtige nazomerdagen, dankjewel daarvoor! Om die twee te combineren heb ik vandaag een lijstje prachtige lipproducten voor jullie die je moeiteloos meeslepen van de zomer naar de herfst. Kijken jullie even mee?


lipsticks herfst, top 5 lipproducten herfst

Hema Pretty Lips Lipgloss - Sea Coral

De zomer is nog niet hélemaal voorbij,..want, psst,.. we hebben nog een nazomer! Deze kleur is daar perfect voor! Het is nog steeds een ietwat zomers kleurtje, maar is tegelijkertijd een iets donkerdere tint koraal. Perfect voor de overgang naar de herfst dus! Bovendien is hij heerlijk zacht en makkelijk te dragen.

lipsticks herfst, top 5 lipproducten herfst


lipsticks herfst, top 5 lipproducten herfst

Essence Longlasting Lipstick - Wear Berries

Wat een heerlijke berry-paarse kleur is dit toch! Prachtige formule, mooie glans en een heel aparte kleur voor zo'n goedkoop drugstore merk. Vooral het paarsige vind ik heel leuk staan; deze kleur kondigt toch zo de herfst aan?

lipsticks herfst, top 5 lipproducten herfst

lipsticks herfst, top 5 lipproducten herfst

NYC Expert Last Lip Lacquer - Turtle Bay Toffee

Van de Expert Last Lip Lacquers ben ik sowieso een énorme fan. Hele makkelijke formule en smudgeproof! Van deze kleur had ik totaal niet gedacht dat hij me zou staan, maar ondertussen zit hij toch maar lekker in mijn make-up bag voor de herfst!

lipsticks herfst, top 5 lipproducten herfst

lipsticks herfst, top 5 lipproducten herfst


Essence XXXL Longlasting Lipgloss Matt Effect - Silky Red

Een klassieke rode kleur moet hier toch standaard bijzitten?! Deze van Essence is heel makkelijk om te dragen door zijn glansje en past ook nog eens bij heel veel verschillende huidskleuren!

lipsticks herfst, top 5 lipproducten herfst

lipsticks herfst, top 5 lipproducten herfst

Sleek True Colour Lipstick Sheen - Loved Up

Een beetje een sexy kleurtje voor het aankomend seizoen? Dan is deze zeker een kanshebber! Nog steeds lekker fel en fuchsia, maar net iets donkerder. Een beetje kleur in de herfstmaanden kan nooit kwaad!

lipsticks herfst, top 5 lipproducten herfst

lipsticks herfst, top 5 lipproducten herfst

lipsticks herfst, top 5 lipproducten herfst


Wat is jouw favoriete lipstick voor de herfst?

Share:

4 reacties