Review: Essence Cookies & Cream oogschaduws!

Vandaag is het de beurt aan de drie oogschaduws uit de Essence Cookies & Cream collectie om hun te bewijzen! Naar deze was ik heel benieuwd; het zijn mooie kleurtjes en ze hadden op het eerste zicht ook een mooie pigmentatie. Op naar het review dan maar!


Verpakking

De verpakking van de oogschaduws is dezelfde als die van de blush "Cakepop, that's top". De mooie sierlijke letters met de naam van de collectie staan weer bovenop de verpakking. Het doosje zelf heeft een glanzende zwarte finish. Als eerste hebben we een hele mooie chocoladebruine kleur. Deze heet "Last night a cookie saved my life" (hoe cute is deze naam!). Al deze oogschaduws hebben een hele mooie glans zonder echt shimmery te zien en dat vind ik heel erg mooi! Deze kleur heet "So hot, donut" en is een hele mooie medium bruine kleur, opnieuw met een glansje. Deze kleur is absoluut prachtig als overgangskleur in de arcadeboog en bij de onderste wimperrand.Dan hebben we nog deze lichtroze kleur en deze heet "Macaron, c'est bon". Ook deze heeft een hele mooie glans en staat zowel mooi over het gehele bewegend ooglid als op het wenkbrauwbot en in de binnenste ooghoek als highlighter. 

Werking

Dit zijn drie gebakken oogschaduw, een beetje te vergelijken met de manier waarop de mineralized skinfinishes van MAC worden gemaakt: ze worden gebakken. Toen ik deze kleuren de eerste keer swatchte was ik heel aangenaam verrast: ze zijn enorm zacht en goed gepigmenteerd (zoals je op onderstaande foto kan zien).
Ze zijn allemaal heel zacht, alleen "Macaron , c'est bon" is een beetje kruimeliger dan de rest, maar dat valt al bij al nog goed mee.

Ze brengen heel makkelijk aan op het oog, enkel de lichtroze kleur moet je enkele keren aanbrengen om de kleur volledig egaal te krijgen. Voor de rest heb ik absoluut geen problemen ondervonden met deze oogschaduws.

Op bovenstaande foto's kan je de oogschaduws aan het werk zien. Op het bewegend ooglid draag ik een mengeling van "Macaron, c'est bon"en "So hot, donut". "So hot, donut" zit ook in de crease met in de buitenste ooghoek "Last night a cookie saved my life".

Ik ben dus best tevreden over deze oogschaduws. Ze zijn niet de aller-allerbeste oogschaduws die ik al heb geprobeerd, maar ik vind ze super van kwaliteit voor hun prijs. Deze zijn voor een prikje te koop bij Kruidvat!

Bedankt voor het lezen en tot de volgende!
xo Fien
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Waar kan je me nog vinden?
Instagram

Share:

2 reacties

  1. Die lichtere bruine kleur is echt enorm mooi! Heb deze ook even vast gehad in de winkel maar toch niet gekocht. Was ook aangenaam onder de indruk van de blush, super goed pigment!

    BeantwoordenVerwijderen