Maybelline Terre Indienne poeders.

Maybelline poeders, daar zijn de meeste mensen fan van. Voor mij nog volledig onbekende producten, dus tijd om daar eens verandering in te brengen! Voor de zomer bracht Maybelline 2 Terre Indienne poeders uit. Vandaag vertel ik jullie hoe ik denk over deze, toch wel mooi ogende, productjes!

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

Dez twee poeders bevatten elk een bronzer en een blush. Op zich vind ik dit wel een leuke keuze, deze eigenschap zorgt ervoor dat het handige producten zijn om bijvoorbeeld mee te nemen op reis, aangezien je 2 producten in 1 hebt.

Er zijn dus 2 poeders uitgebracht: de roze heet Bronzed Paradise en bevat een koele roze blush (mat) en een iets donkerdere bronzer met shimmers. De bronzer ziet er wat donker en oranje uit, maar dat valt best mee. De peachy heet Golden Tropics en bevat een warme, lichte peachy kleur en een een lichtere bronzer (beiden zijn mat).review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

Wat opvalt is het leuke design van het product zelf. De bloemetjes zijn er mooi in verwerkt en doen ook meteen denken aan een zomercollectie. Het doosje zelf vind ik wat "goedkoop" ogen door het plastic, doorzichtige dekseltje aangezien de prijs toch niet zo laag ligt.

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

Iets wat me bijzonder stoort aan deze producten is de geur, de poeders ruiken naar Sunlight zeep. Neem van mij aan, dat is geen geur voor een gezichtspoeder. Eens op je gezicht ruik je het niet meer, maar tijdens het aanbrengen vind ik het toch niet al te prettig.

Swatches

De pigmentatie is toch ook niet wat het moet zijn. Op de swatches zie je links de bronzer en blush van Bronzed Paradised, rechts zie je Golden Tropics. Ik dacht eerst dat ik de peachy kleur het liefste ging gebruiken omdat de kleuren mij het meeste liggen, maar de pigmentatie doet me net de roze iets liever gebruiken. Het probleem is dat bij de roze de blush meer gepigmenteerd is en bij de peachy de bronzer meer gepigmenteerd is. Custom poeder hier?


review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics


Full Face Bronzed Paradise


review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics


Full Face Golden Tropics


review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics

review swatches maybelline terre indienne poeders bronzed paradise golden tropics


Een besluit vormen is echt moeilijk bij deze producten. Ze zijn niet slecht, maar je moet er erg mee werken om ze er mooi te laten uitzien. Bij de bronzers moet je toch echt meerdere laagjes aanbrengen en ook de blushes zijn niet wat het moet zijn.

Deze Maybelline Terre Indienne poeders kosten €13,29 en zijn verkrijgbaar bij Kruidvat. Ze hebben een inhoud van 16 gram. Op dit moment loopt er een actie bij Kruidvat: 2 voor €20,00.

Zou jij deze poeders aanschaffen?

Share:

6 reacties

 1. Jammer dat ze het toch niet helemaal zijn, ik vind het patroontje wel super!

  BeantwoordenVerwijderen
 2. Chance dat ik nu eerst jouw review lees want ik wou ze ook gaan halen in het kruidvat. Echt bummer dat ze zo tegenvallen.

  BeantwoordenVerwijderen
 3. Oh nee, dit valt wel tegen! Ik ga deze toch maar laten liggen, ik hoopte echt dat deze beter gingen zijn!

  BeantwoordenVerwijderen
 4. Inderdaad, ik vind het ook een dikke tegenvaller. Het mooie patroon had me helemaal verkocht, maar ik was snel erg teleurgesteld in de pigmentatie. Jammer!

  BeantwoordenVerwijderen
 5. Ondanks dat ik ze er zo leuk vind uitzien, vind ik de pigmentatie een grote tegenvaller. Jammer!

  BeantwoordenVerwijderen
 6. Jammer, ik had gehoopt dat de pigmentatie beter zou zijn!

  BeantwoordenVerwijderen