Review: Barry M Loud Mouth!

Onlangs konden jullie al een first impressions lezen van de Barry M Loud Mouth in de kleur Screamer. Ondertussen heb ik ook de andere kleur uitgebreid kunnen testen en is het dus tijd om jullie een full review te geven over deze superleuke lipproducten. Benieuwd? Lees dan snel even verder!

Barry M Loud Mouth Screamer Gossip


De Barry M Loud Mouth's zijn lipproducten die je kan vergelijken met de Sleek Pout Paints en de OCC lip tars: het zijn vloeibare lipsticks met een énorm goede pigmentatie.

Barry M Loud Mouth Screamer Gossip

Barry M Loud Mouth Screamer Gossip

Ik koos voor de kleurtjes Screamer en Gossip. Screamer is een hele mooie peachy roze kleur, die bijna neon is. Dit maakt het een vrij moeilijke kleur om te dragen, en hij is ook niet geschikt voor iedereen. Er zijn bepaalde mensen met een lichte huid die er goed mee staan, voor de erg donkere huidjes zou ik het niet aanraden. Deze kleur heeft geen shimmers.
Gossip is een medium - felroze kleur. Deze kan volgens mij door bijna iedereen gedragen worden omdat hij niet extreem  fel is.

Barry M Loud Mouth Screamer Gossip`


Beide kleurtjes hebben een enorm mooie glans en voelen heel aangenaam aan op de lippen. De pigmentatie is ook heel erg goed bij beide kleurtjes. Aangezien je deze lipproducten moet aanbrengen met een kwastje (dit werkt net wat preciezer) breng ik 2 hele dunne laagjes aan, zo krijg je een mooi egaal effect.

Deze lipproducten blijven echt eeuwig zitten. Ik bracht ze 's middags om 12 uur aan en 's avonds om 21 u zaten ze nog bijna perfect op hun plaats. Ze drogen een beetje in naarmate de dag vordert, maar zien er helemaal niet droog uit; het is enkel de glans die een beetje verdwijnt.

Swatches:

Barry M Loud Mouth Screamer Gossip swatches

Links: Screamer, rechts: Gossip (in het echt iets rozer)

Barry M Loud Mouth Screamer full face

Full Face Screamer.

Barry M Loud Mouth Gossip

Full Face Gossip.


Ik ben echt zo een enorme fan van deze lipproducten! Ze voelen zacht aan, je voelt ze bijna niet zitten, ze zijn heel erg goed gepigmenteerd, topproducten!

Deze Barry M Loud Mouth's zijn verkrijgbaar bij themakeupspot.nl. Voor 1 Loud Mouth betaal je €5,45.

Wat is jouw favoriete kleur? 

Share:

7 reacties

 1. Wow ze zijn echt heel mooi (had ik eigenlijk niet zo verwacht) echt super x

  BeantwoordenVerwijderen
 2. wow mooie lipglossjes
  die Screamer is echt prachtig

  Liefs
  Karlien
  http://polishedcats.blogspot.com/

  BeantwoordenVerwijderen
 3. Wat een heerlijke kleurtjes, vooral Screamer vind ik top!

  BeantwoordenVerwijderen
 4. Mooie kleuren, ik had ze niet zo dekkend verwacht :)

  BeantwoordenVerwijderen
 5. Ik was hier al heel benieuwd naar, duidelijke review :)

  BeantwoordenVerwijderen
 6. Ik zag deze laatst en toen was ik nieuwsgierig! Ze zien er allebei super mooi uit. x

  BeantwoordenVerwijderen