Review + Swatches: Barry M Gelly Hi-Shine Nail paints!

Ik hou ervan om nieuwe merken uit te testen, en Barry M is daar éen van. Barry M staat voornamelijk bekend voor hun nagellakjes. Aangezien ik de laatste tijd al zo veel gehoord had over de Gelly Hi-Shine Nail Paints, besloot ik deze voor jullie uit te testen! Benieuwd? Lees dan snel even verder!

review ervaring swatches barry m hi-shine nail paint mango satsuma key lime

Tegenwoordig komen heel wat merken uit met nagellakjes die het uitzicht hebben van gellak: ze hebben een hele mooie glans en zijn énorm goed gepigmenteerd. Beantwoorden deze ook aan de voorwaarden? Ik testte de kleurtjes Mango, Satsuma en Key Lime!

review ervaring swatches barry m hi-shine nail paint mango satsuma key lime

review ervaring swatches barry m hi-shine nail paint mango satsuma key lime

review ervaring swatches barry m hi-shine nail paint mango satsuma key lime

review ervaring swatches barry m hi-shine nail paint mango satsuma key lime

Mango is een heel mooi lichtoranje kleurtje met een cream afwerking (geen shimmers etc.).
Satsuma is een felle oranje-rode kleur met een cream afwerking.
Key Lime is een hele aparte lichtgroene kleur met een cream afwerking.

review ervaring swatches barry m hi-shine nail paint mango satsuma key lime

review ervaring swatches barry m hi-shine nail paint mango satsuma key lime

De kwastjes van deze lakjes zijn heel fijn. Ze hebben een mooie breedte, maar zijn niet zo breed dat je je hele vinger meelakt. Ideaal dus! In een strookje of 3 is je hele nagel bedekt met deze prachtige lakjes!

review ervaring swatches barry m hi-shine nail paint mango satsuma key lime

Laat ons eens kijken naar de swatches! 

swatches barry m hi-shine nail paint key lime

Boven: Key Lime : 1 laagje
Onder: Key Lime: 2 laagjes

swatches barry m hi-shine nail paint key lime

swatches barry m hi-shine nail paint key lime


Key lime bracht heel makkelijk en gepigmenteerd aan. Voor mensen met korte nagels is 1 laagje waarschijnlijk al genoeg, maar omdat ik een groot stuk wit van mijn nagels moet dekken, gebruik ik twee laagjes. Zie je die fantastische glans?!

review swatches barry m hi-shine nail paint mango

Boven: Mango: 1 laagje
Onder : Mango : 2 laagjes

review swatches barry m hi-shine nail paint mango

review swatches barry m hi-shine nail paint mango

Tja, ik ga weer in herhaling vallen. Ook dit lakje bracht enorm makkelijk en gepigmenteerd aan. Ook bij dit lakje bracht ik 2 laagjes aan. Opnieuw: supermooie glans!review swatches barry m hi-shine nail paint satsuma

Boven: Satsuma: 1 laagje
Onder: Satsuma : 2 laagjes

review swatches barry m hi-shine nail paint satsuma

review swatches barry m hi-shine nail paint satsumaDit is waarschijnlijk mijn favoriet van de drie: deze was eigenlijk compleet dekkend met 1 laagje, op de foto draag ik 2 laagjes om de vergelijking met de twee andere lakjes te kunnen maken. Dit is echt zo'n mooie kleur! Ik ga direct mijn hand- en teennagels prepareren voor een mooie manicure met dit kleurtje!


Ik ben echt heel enthousiast over deze lakjes. Ze brengen makkelijk aan en zijn niet streperig. Elk van deze lakjes zorgt voor de mooiste glans die ik ooit al gezien heb.
Deze lakjes blijven bij mij ongeveer 3 dagen zitten zonder chippen, wat ik toch wel een mooie periode vind voor een budget lakje!

Voor de Barry M Gelly Hi-Shine Nail paints betaal je +- €5,45. In elk potje zit 10 ml nagellak.

Wat vind jij van deze mooierds? 

Share:

8 reacties