Interieur - Je make-up uitstallen.

Indien je nog steeds een beautylover bent zoals ik, dan hou je toch wel stiekem een beetje van je make-up en stel je het ook graag wat tentoon. Die ene prachtige YSL lipstick, dat énorme schattige flesje parfum. Even uitstallen die handel! Ik heb op mijn kamer wat een dood, donker hoekje en besloot het wat mooier in te richten. Kijk je even mee?

interieur make-up uitstallenNatuurlijk kan je hier ongeveer alles in verwerken wat je zelf mooi vindt: flesjes parfum, mooie lipsticks, een mooi glaasje,...laat je creativiteit de vrije loop!

Wat zie je op deze foto?


  • Lancôme La Vie Est Belle Eau de Parfum
  • Marc Jacobs Daisy parfum
  • Dior Addict Extreme lipstick
  • Armbandjes H&M
  • Bourjois Rouge Edition Aqua Laque
  • DIY theelicht houder (klik hier voor de DIY)
  • In het potje: Clarins Instant Light Natural Lip Perfector, YSL Rouge Volupté lipstick & Clarins Rouge Eclat Lipstickinterieur make-up uitstallen


Ik ben echt heel tevreden met het resultaat, al zou het mooier zijn mocht er wat meer licht op vallen. Verder kan je dit echt naar smaak invullen, en dat is ook nog eens leuk! 

Share:

3 reacties

  1. Ik zou graag een kast willen met glazen deuren, waarachter ik al m'n parfum kan bewaren. Op die manier heb je het toch nog opgeborgen, maar zie je het ook zitten. Ik heb er helaas te weinig plaats voor dus ze zitten allemaal in een helmer lade, jammer want zo kan ik heel wat flesjes niet staand bewaren en verliezen ze ook hun 'schoonheid' door opgeborgen te zitten. Jouw hoekje ziet er nu heel mooi uit. :)

    BeantwoordenVerwijderen